• НІЯКОЇ ПЕРЕДОПЛАТИ!Оплата товару при отриманні
  • ЗНИЖКИ!Система знижок для кожного клієнта
  • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!

МІНІТРАКТОР: ЯКИЙ ПРИВІД ВИБРАТИ?

МІНІТРАКТОР: ЯКИЙ ПРИВІД ВИБРАТИ?

Мінітрактор: з яким приводом вибрати?

При виборі сільськогосподарської техніки важливо враховувати низку характеристик – потужність та тип двигуна, витрати пального, габарити, тип приводу та інші. Багато хто запитує - який привід краще: передній, задній, а може бути повний?

Переваги та недоліки різних приводів

Якщо власникам маленьких ділянок землі цілком вистачає малогабаритних маневрених тракторів, то для власників великих площ необхідна техніка потужніша.

Напівпрофесійні трактори та трактори для побутового використання в основному виготовляються із заднім приводом. Великі задні колеса допомагають збільшити зчеплення із землею, збільшити стійкість та прохідність. Професійні моделі мають повний приво.

ПЕРЕВАГИ ПОВНОГО ПРИВОДУ:

- підвищена тяга;

- хороша прохідність на складних ділянках дороги;

- найкраща керованість;

Недоліком такої техніки є велика витрата палива.

Існують моделі тракторів з повним приводом, що підключається. Оператор користується заднім приводом, а при необхідності, наприклад, при експлуатації навантажувача або щіткою, підключається повний привід.

ВИСНОВКИ
При обробці великих та складних ділянок з кам'янистою та важкодоступною місцевістю бажаним є придбання повнопривідної техніки. Моделі із заднім приводом добре проявлять себе на ділянках з не проблемним ґрунтом. Це дозволить значно заощадити, адже повний привід – це значно дорожче.
Зрештою, фермеру доведеться робити непростий вибір на користь тієї чи іншої техніки. Важливо враховувати призначення трактора, місцевість, тип ґрунту, доступність бюджету.
ОТРИМАТИ ПОВНИЙ ПРАЙС
з фотографіями та цінами!
ЧОМУ ВИГІДНО КУПИТИ МОТОТРАКТОР У НАС?

ЯКІСТЬ

Ми продаємо лише сертифіковану техніку від провідних виробників.

ГАРАНТІЯ

Надаємо послуги з сервісного супроводу та гарантійного обслуговування.

ЦІНИ

Пряме співробітництво з виробниками – жодних додаткових націнок.

ПІДТРИМКА

Безкоштовні консультації в онлайн та телефонному режимі від провідних фахівців. Наші філії знаходяться у Києві, Полтаві та Одесі.

Лідер у рейтингу

Лідер у рейтингу

«Агро-Альянс» — Лідер з продажу сільгосптехніки в Україні!

Kentavr 160
МОТОТРАКТОР Булат Т-25

Інфоцентр