• НІЯКОЇ ПЕРЕДОПЛАТИ!Оплата товару при отриманні
  • ЗНИЖКИ!Система знижок для кожного клієнта
  • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!

Про компанію

Про компанію

Компанія «Агро-Альянс» - офіційний представник в Украині такого вагомого виробника сільськогосподарської техніки, як Garden Scout. Ми пишаємо співпрацею із дійсно надійним партнером, чия техніка працює завжди злагоджено.

ЯКІСТЬ ЗБІРКИ — 100% ЯКОСТІ

Ми робимо акцент на якості збірки мінітракторів і мототракторів, так як навіть при наявності кращих деталей і комплектуючих, погано зібрана техніка, може розчарувати покупця.

Унікальна схема роботи дозволяє випускати надійну техніку з гарантією 100% якості.

"Як?",— запитаєте ви. Дуже просто. Справа в тому, що в штаті компанії є фахівець, що стежить за якістю збірки кожного мінітрактора. Як тільки ним виявлена несправність, йому виписується спеціальна премія, а майстру – штраф. Завдяки такій системі всі можуть працювати з максимальною віддачею, видаючи в результаті дійсно якісну техніку.

5 ПРИЧИН ЗРОБИТИ ПОКУПКУ В КОМПАНІЇ “АГРО-АЛЬЯНС”

  • Гарантія 100% якості. Так як ми – офіційний дилер Garden Scout, будь-які підробки і несправності в роботі техніки повністю виключені. Ми цінуємо своєю репутацією і благополуччям власних клієнтів, а тому ретельно перевіряємо реалізоване обладнання.
  • Консультації з будь-якого питання. Хочете відрізняти оригінальний мототрактор або мінітрактор від підробки? Бажаєте оперативно приступити до роботи, але не можете розібратися з управлінням і принципами експлуатації? Телефонуйте нам-менеджер розповість всі відомі тонкощі про роботу мінітракторів і мототракторів компаній Garden Scout і Fighter.
  • Особливе ставлення до кожного покупця. Ми цінуємо своїх клієнтів, а тому націлені на індивідуальну роботу з кожним з них. Після покупки мінітрактора, ви отримуєте бонус – безкоштовну техпідтримку на 1 місяць від майстра з виробничого цеху, до якого ви можете звертатися з будь-якого питання.
  • Зручна доставка і оплата. Ви можете самостійно забрати техніку або дочекатися кур'єра. Крім того, разом з кур'єром можливий виїзд майстра, який завжди готовий надати докладні інструкції по використанню та експлуатації техніки, дати поради по її обслуговуванню, допомогти в підборі масла, комплектуючих і навісного обладнання.
  • Професійне сервісне обслуговування. У нас завжди в наявність запчастини та витратні матеріали до реалізованої техніки, а тому вам не доведеться довго чекати при плановому сервісному ремонті. Звертайтеся до нас з будь-якого приводу і ми завжди допоможемо.

Ми — компанія, яка ніколи не стоїть на місці. Постійна робота над собою, вдосконалення технологій, новинки світу аграрної техніки, приємні бонуси кожному покупцеві: купуйте і залишайтеся задоволеними. Всі права захищені. Громико Денис Олександрович.

ОТРИМАТИ ПОВНИЙ ПРАЙС
з фотографіями та цінами!
ЧОМУ ВИГІДНО КУПИТИ МОТОТРАКТОР У НАС?

ЯКІСТЬ

Ми продаємо лише сертифіковану техніку від провідних виробників.

ГАРАНТІЯ

Надаємо послуги з сервісного супроводу та гарантійного обслуговування.

ЦІНИ

Пряме співробітництво з виробниками – жодних додаткових націнок.

ПІДТРИМКА

Безкоштовні консультації в онлайн та телефонному режимі від провідних фахівців. Наші філії знаходяться у Києві, Полтаві та Одесі.

Лідер у рейтингу

Лідер у рейтингу

«Агро-Альянс» — Лідер з продажу сільгосптехніки в Україні!

Kentavr 160
МОТОТРАКТОР Булат Т-25

Інфоцентр