• НІЯКОЇ ПЕРЕДОПЛАТИ!Оплата товару при отриманні
  • ЗНИЖКИ!Система знижок для кожного клієнта
  • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!

Гарантія

УМОВИ ГАРАНТІЇ ТА СЕРВІС

Інтернет-магазин "АгроАльянс" виконує всі гарантійні зобов'язання, прописані в укладеному договорі про купівлю/продаж, надає якісний і комфортний клієнту сервіс, завжди надає професійну підтримку в телефонному режимі.

ПРО ГАРАНТІЮ

Всі товари, що реалізуються в рамках нашого магазину, йдуть з гарантією від виробника терміном від 1 року до 7 років. Все залежить від індивідуальної політики того чи іншого бренду.

Настійно рекомендуємо звернути увагу на наведену нижче інформацію.

  • Перевірка на наявність дефектів і правильність комплектації товару здійснюється в присутності кур'єра/продавця на місці реалізації або доставки. Кількість комплектуючих звіряється з описом виробу, а також керівництвом по його експлуатації.
  • З моменту передачі товару всі ризики, пов'язані з його пошкодженнями, переходять повністю до клієнта.
  • При поломці складнотехнічних товарів (мінітракторів, мототракторів і мотоблоків) повернення коштів або обмін техніки можливий. Проходить після проведення незалежної експертизи. За умови, що машина залишилася в ремонтопридатному стані.
  • Гарантія не поширюється на ремонт/заміну витратних матеріалів і деталей у зв'язку з їх моральним зносом.

Також рекомендуємо покупцеві ретельно оглядати отриману техніку в присутності кур'єра. При наявності претензій до зовнішнього вигляду або комплектації замовлення, ми в силах оперативно замінити товар/повернути кошти.

Зберігайте договір про купівлю техніки до закінчення гарантійного періоду. Всі перераховані вище умови не суперечать закону України про права споживача. Залишилися питання? Зателефонуйте нам. Ми готові вирішити будь-яке питання.

ОТРИМАТИ ПОВНИЙ ПРАЙС
з фотографіями та цінами!
ЧОМУ ВИГІДНО КУПИТИ МОТОТРАКТОР У НАС?

ЯКІСТЬ

Ми продаємо лише сертифіковану техніку від провідних виробників.

ГАРАНТІЯ

Надаємо послуги з сервісного супроводу та гарантійного обслуговування.

ЦІНИ

Пряме співробітництво з виробниками – жодних додаткових націнок.

ПІДТРИМКА

Безкоштовні консультації в онлайн та телефонному режимі від провідних фахівців. Наші філії знаходяться у Києві, Полтаві та Одесі.

Лідер у рейтингу

Лідер у рейтингу

«Агро-Альянс» — Лідер з продажу сільгосптехніки в Україні!

Kentavr 160
МОТОТРАКТОР Булат Т-25

Інфоцентр