• НІЯКОЇ ПЕРЕДОПЛАТИ!Оплата товару при отриманні
 • ЗНИЖКИ!Система знижок для кожного клієнта
 • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!

Трактори Landini

Компанія Landini є відомим виробником сільськогосподарської техніки, яка відповідає стабільно всім стандартам надійності та якості. Особливою популярністю користуються трактори цього бренду, які мають усі необхідні характеристики та можливості, щоб стати повноцінним помічником у сільському господарстві на різних об'єктах. Наша компанія готова запропонувати клієнтам великий асортимент таких тракторів. На кожен обов'язково надається сертифікат якості, що стає своєрідною гарантією отримання відмінного результату в процесі експлуатації. Приваблива ціна трактора Landini також гарантується всім клієнтам без винятку. Особливо вона стає такою на тлі великої кількості позитивних якостей.

Види, особливості та переваги тракторів Ландіні

Компанія була заснована ще в кінці 19 століття, коли почала випускати обладнання для сільськогосподарської сфери. Названо її саме так на честь свого засновника Джованні Ландіне. Протягом багатьох років компанія переживала різні часи, але нині вона заслужено вважається одним із найнадійніших виробників аграрної техніки. У лінійці компанії можна знайти чимало цікавих тракторів, які можуть кардинально відрізнятися за технічними характеристиками, але завжди мають стандартний набір обов'язкових переваг. Серед основних тут можна відзначити:

 • Якість складання та використовуваних деталей, що позначається безпосередньо на зручності та довговічності експлуатації. Проводиться на виробництві багатоступінчаста перевірка якості. Якщо в процесі її здійснення буде виявлено хоча б незначний дефект, все буде виправлено за сучасними стандартами якості.
 • Велика сфера застосування. Оснащуються такі трактори різноманітним навісним обладнанням, що дозволяє ефективно вирішувати практично будь-які завдання землі незалежно від складності та обсягу. Можна замовити трактор Landini, щоб працювати на ділянках різної площі, отримуючи стабільно високу якість.
 • Розмаїття моделей, що стає гарантією оптимального вибору в кожній окремій ситуації.

Купити трактор Landini в Україні

Щоб купівля якісної сільськогосподарської техніки від відомого виробника принесла максимальну кількість позитивних емоцій, є сенс звернутися до нашої компанії. Ми пропонуємо у зручному електронному каталозі велику кількість моделей, які мають різні технічні характеристики, габарити та інші нюанси. Щоб визначити оптимальне рішення, всі параметри можна вивчити самостійно, почитати відгуки, а можна звернутися за консультацією до досвідчених менеджерів. Якість, яка гарантується в такій ситуації, буде стабільно дуже високою.

Надається офіційна гарантія якості на кожен трактор від виробника. Нами у свою чергу забезпечується легке оформлення замовлення та доставка по всіх регіонах зручним способом. Завдяки такому сервісу процес вибору та купівлі сертифікованого трактора стає доступним для всіх бажаючих.

Foton Lovol
709 840.00грн
2 роки гарантії
Foton Lovol
706 104.00грн 672 480.00грн
2 роки гарантії
Foton Lovol
663 140.00грн 648 196.00грн
Фільтр
Ціна
 •  —  грн 
Потужність
Привід
 • 4х2
 • 4х4 (16)
 • гусенична ходова система
Кількість циліндрів
Рульове управління
 • механічне
 • з гідропідсилювачем
КПП
Країна бренду
Очистити вибір
ОТРИМАТИ ПОВНИЙ ПРАЙС
з фотографіями та цінами!
ЧОМУ ВИГІДНО КУПИТИ МОТОТРАКТОР У НАС?

ЯКІСТЬ

Ми продаємо лише сертифіковану техніку від провідних виробників.

ГАРАНТІЯ

Надаємо послуги з сервісного супроводу та гарантійного обслуговування.

ЦІНИ

Пряме співробітництво з виробниками – жодних додаткових націнок.

ПІДТРИМКА

Безкоштовні консультації в онлайн та телефонному режимі від провідних фахівців. Наші філії знаходяться у Києві, Полтаві та Одесі.

Лідер у рейтингу

Лідер у рейтингу

«Агро-Альянс» — Лідер з продажу сільгосптехніки в Україні!

Kentavr 160
МОТОТРАКТОР Булат Т-25

Інфоцентр