• НІЯКОЇ ПЕРЕДОПЛАТИ!Оплата товару при отриманні
 • ЗНИЖКИ!Система знижок для кожного клієнта
 • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!

Мотоблоки

 МОТОБЛОКИ: ПРИНЦИП РОБОТИ І ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

У сучасному світі зараз нікого не здивуєш тим, що у тебе є кілька соток землі. Багато людей застосовують такі ділянки для того, щоб звести великий будинок з величезним басейном, а хтось починає цю землю обробляти і висаджувати на ній різні овочі і фрукти або інші сільськогосподарські культури. Але як показує практика, самому дуже важко обробляти таку велику кількість землі, тому для зручності її обробки і були створені мотоблоки, які покликані полегшити вам роботу.

ЩО ТАКЕ МОТОБЛОК?

Купити мотоблок в Україні не складно, найголовніше знати, де це зробити. Але все по порядку. Отже, що ж являє собою мотоблок? Мотоблок — це один з видів малогабаритного трактора, який працює на одній осі. Його часто використовують в сільськогосподарській сфері, що і є головною метою його використання.

ДЕ КУПИТИ МОТОБЛОК?

Купити мотоблок в Україні можна в будь-якій компанії, яка займається продажем і поширенням даного товару. Але ми вам рекомендуємо це зробити в компанії Арго-Альянс, яка не перший рік працює в даній галузі і вже встигла зарекомендувати себе як надійний партнер, у якого можна купити мотоблок в Україні.

ЯК ВИБРАТИ ЯКІСНИЙ І НЕДОРОГИЙ МОТОБЛОК?

Якщо ви вирішили купити мотоблок в Україні, то ви повинні точно знати, який саме вам потрібен. В першу чергу, необхідно визначитися з його основними технічними характеристиками, якими він повинен володіти. До основних технічних характеристик мотоблоків можна віднести:
 •  Потужність, яка вимірюється в кінських силах.
 • Обсяг паливного бака.
 • Робочу ширину.
 • Робочу глибину.
 • Яка у нього кількість швидкісних режимів.
 • Його маса.
Якщо ви захотіли купити мотоблок в Україні, то також необхідно брати до уваги наступні критерії:
 1. Ви повинні знати загальну площу тих ділянок, які повинні будуть оброблятися. Це пов'язано з тим, що багато виробників мотоблоків в інструкції із застосування вказують конкретну площу, яку здатна обробити конкретна модель.
 2. Який склад грунту, тому що чим твердіше грунт, тим більша потужність повинна бути у мотоблока.
 3. Ви також повинні враховувати вагу мотоблока. Якщо ви вирішили придбати потужний, то повинні знати, що його вага буде важче, ніж у того, у якого потужність набагато менше. І відповідно, таким мотоблоком буде набагато важче управляти.
 4. Ви повинні точно ознайомитися з тим, які деталі повинні входити в комплект тієї моделі, яку ви вибрали.
І в завершенні хочеться додати, будьте уважні при виборі мотоблока. Уважно ознайомтеся з необхідною інформацією і звертайтеся в компанію Агро-Альянс, щоб купити мотоблок в Україні.

КУПИТИ МОТОБЛОК ФОРТЕ, ЗІРКА, ЗУБР, КЕНТАВР І МАШИНИ ІНШИХ МАРОК ЗА ДОСТУПНОЮ ЦІНОЮ

Якщо вас цікавлять мотоблоки Кентавр, купити в Україні відповідну модель можна в інтернет-магазині Альянс-Агро техніка. Також у нас в каталозі сільгоспмашини  інших, не менш відомих виробників: Zirka, Zubr, Forte. За необхідності, наш фахівець допоможе підібрати оптимальне рішення для вашого господарства з урахуванням його індивідуальних особливостей.

ПЕРЕВАГИ МОТОБЛОКІВ ВІД АГРО АЛЬЯНС ТЕХНІКА

Мотоблок — пристрій, сам по собі, дуже корисний і ефективний. Особливо, коли йдеться про приватні господарства та малі комунальні підприємства. Він може стати в нагоді там, де важка техніка абсолютно марна. Наприклад, на дачах і городах, парках і невеликих будівельних майданчиках.
 
В цілому, мотоблоки мають ряд безумовних переваг.
 • Вони компактні, але при цьому дуже продуктивні. Впораються з роботами на невеликих ділянках – там, де габаритні трактори абсолютно не пройдуть. Наприклад, ними зручно працювати біля парканів, стін і поруч з насадженнями (деревами і чагарниками).
 • Купити мотоблок Зубр, наприклад, набагато дешевше, ніж придбати мототрактор. Однак при цьому мотоблоки витрачають набагато менше палива при аналогічній робочої потужності. Таким чином, у вас є всі шанси впоратися з набагато більшим обсягом робіт.
 • Незважаючи на зовнішню незручність, мотоблоки дуже комфортні в плані роботи. Безумовно, щоб з ними взаємодіяти потрібно докласти силу, проте заведений пристрій ведеться досить легко і при цьому ефективно обробляє грунт.
Нарешті, величезною перевагою середньостатистичного мотоблока перед повноцінним мототрактором є відносно доступна ціна. Техніка такого плану — ідеальне рішення для невеликих приватних господарств, комунальних та інших підприємств, бюджет яких дещо обмежений.

 ЯК ВИБРАТИ МОТОБЛОК?

Купити мотоблок Зірка або Зубр, Кентавр або Форте? Питання, безсумнівно, вимагають серйозного підходу і великої уваги. Від того, наскільки ви правильно підберете техніку, буде залежати не тільки ваш бюджет, але і ефективність робіт в цілому.
 
Ми рекомендуємо звертати увагу на наступні параметри:
 • Передбачуваний обсяг робіт. Як правило, виробники в характеристиках до мотоблоків вказують площу, яку в змозі обробити певна модель машини.
 • Тип грунту. Чим більше твердість грунту, тим потужніше повинен бути мотоблок.
 • Потужність. Чим могутніше буде мотоблок, тим він важче. Відповідно, тим складніше буде керувати ним.
 • Нарешті, завжди звертайте увагу на деталі, які включені в стандартну комплектацію. Наприклад, мотоблок Зубр: ціна помилки може бути занадто велика – неуважне знайомство з характеристиками і особливостями машини загрожують зайвими фінансовими витратами.

 

 ДЕ КРАЩЕ КУПУВАТИ СУЧАСНІ МОТОБЛОКИ?

Мотоблок — техніка серйозна, а тому купувати її варто у виключно перевірених місцях. Наш магазин-офіційний представник багатьох відомих виробників в Україні, а тому нашим покупцям ми гарантуємо кращі умови. Так, якщо ви плануєте придбати мотоблок Кентавр, ціна в рамках магазину Альянс- Агро техніка стане приємним сюрпризом для вас. Втім, як і на моделі від всіх інших виробників малогабаритної сільськогосподарської техніки.
 
Залишилися питання? Зателефонуйте нам за номером, вказаним на сайті, або залиште повідомлення в спеціальній електронній формі. Менеджер надасть всю актуальну інформацію по вашому запиту.
Фільтр
ОТРИМАТИ ПОВНИЙ ПРАЙС
з фотографіями та цінами!
ЧОМУ ВИГІДНО КУПИТИ МОТОТРАКТОР У НАС?

ЯКІСТЬ

Ми продаємо лише сертифіковану техніку від провідних виробників.

ГАРАНТІЯ

Надаємо послуги з сервісного супроводу та гарантійного обслуговування.

ЦІНИ

Пряме співробітництво з виробниками – жодних додаткових націнок.

ПІДТРИМКА

Безкоштовні консультації в онлайн та телефонному режимі від провідних фахівців. Наші філії знаходяться у Києві, Полтаві та Одесі.

Лідер у рейтингу

Лідер у рейтингу

«Агро-Альянс» — Лідер з продажу сільгосптехніки в Україні!

Kentavr 160
МОТОТРАКТОР Булат Т-25

Інфоцентр