• НІЯКОЇ ПЕРЕДОПЛАТИ!Оплата товару при отриманні
 • ЗНИЖКИ!Система знижок для кожного клієнта
 • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!

Генератори

КУПИТИ ГЕНЕРАТОРИ В УКРАЇНІ ЗА ДОСТУПНОЮ ВАРТОСТІ — ПРОСТО!

Генератори — це техніка, принцип дії якої полягає в перетворенні енергії палива в електричний струм. Вони широко використовуються для безперервної подачі електроенергії в ті місця, де відсутнє електропостачання, і забезпечують стабільну подачу електрики при аварійному відключенні електроенергії. Генератор може працювати в приміщенні і на вулиці. Він простий у використанні, і його можна переносити в будь-яке потрібне місце, так як він має невеликі габарити. Купити генератор в Україні можна в компанії "Агро-Альянс". Ми пропонуємо високоякісні агрегати за доступною вартості.

ГЕНЕРАТОРИ НЕЗАМІННІ ДЛЯ:

 • автономного електропостачання в будинку/підприємстві;
 • забезпечення роботи лікарень, торгових і будівельних площ;
 • використання в турпоходах;
 • організації культурно-масових заходів;
 • будівельних робіт.

Види генераторів За типом генератори бувають:

 • бензиновий; 
 • дизельний; 
 • інверторні;

Бензиновий генератор-автономне мобільне обладнання, двигун якого працює на бензині. Такі генератори найчастіше використовуються в побуті, а не в промисловості. Мають різну потужність і різні функціональні можливості. Від цих показників і фірми-виробника залежить ціна виробу. Бензиновий генератор встановлюють в добре провітрюваному будинку. Купивши генератори в Україні, ви переконаєтеся, що вони прості у використанні і управлінні.

Дизельний генератор працює на дизельному паливі. Електроенергія виробляється генератором змінного струму від обертання коленвала дизельного двигуна внутрішнього згоряння. Вони надійні, мають низьку вартість електроенергії, швидко самоокупаються. Вибираючи дизельний генератор необхідно звертати уваги на потужність приладу, яка залежить від навантаження на генератор підключених приладів.

Інверторні генератори — це установка, що виробляє високоякісну електрику без перепадів. Їх ще називають "цифровими генераторами". Від всіх інших вони відрізняється своєю компактністю і тихою роботою, тому їх добре брати на полювання, риболовлю, відпочинок так як інверторний генератор працює безшумно в багажнику машини.

За кількістю фаз АВР (регуляторів напруги) генератори поділяються на:

 • однофазні (220В);
 • трифазні (220-380В).

Генератори бувають без кожуха і в кожусі, що захищає деталі від зовнішніх факторів і забезпечує довговічність приладу.

Купити в Україні генератор якісного виробника і будь-якої потужності можна на нашому сайті. У нас ви можете придбати генератори кращої фірми-виробника «MATARI». Вони відповідають всім вимогам безпеки, якості і продаються як в звичайному, так і в шумозахисному корпусі. Консультанти допоможуть вам вибрати необхідний генератор, швидко оформити покупку прийнятну за ціною і за технічними характеристиками. Наші генератори володіють такими якостями як компактність, простота, довговічність. Мають низький рівень шуму і викидів. Ви залишитеся задоволені покупкою!

ОТРИМАТИ ПОВНИЙ ПРАЙС
з фотографіями та цінами!
ЧОМУ ВИГІДНО КУПИТИ МОТОТРАКТОР У НАС?

ЯКІСТЬ

Ми продаємо лише сертифіковану техніку від провідних виробників.

ГАРАНТІЯ

Надаємо послуги з сервісного супроводу та гарантійного обслуговування.

ЦІНИ

Пряме співробітництво з виробниками – жодних додаткових націнок.

ПІДТРИМКА

Безкоштовні консультації в онлайн та телефонному режимі від провідних фахівців. Наші філії знаходяться у Києві, Полтаві та Одесі.

Лідер у рейтингу

Лідер у рейтингу

«Агро-Альянс» — Лідер з продажу сільгосптехніки в Україні!

Kentavr 160
МОТОТРАКТОР Булат Т-25

Інфоцентр