• НІЯКОЇ ПЕРЕДОПЛАТИ!Оплата товару при отриманні
 • ЗНИЖКИ!Система знижок для кожного клієнта
 • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!

Трактора

МТЗ
1 715 141.50грн
Foton Lovol
777 100.00грн
2 роки гарантії
Foton Lovol
773 010.00грн 736 200.00грн
2 роки гарантії
Foton Lovol
725 975.00грн 648 265.00грн

Трактори

Ринок сучасної спецтехніки представлений досить різноманітно. Підібрати відповідний тип машини є можливість під будь-які цілі та завдання. Однак частіше перевага надається універсальному варіанту — трактор, з яким можна агрегатувати різні навісні знаряддя, причіпне обладнання. В результаті такого вибору за допомогою однієї одиниці техніки вирішується одночасно ряд завдань за рахунок розширення функціоналу.

Купити трактор в Україні — не проблема. Ринок представлений продукцією відомих брендів із солідною історією та нових компаній, які за короткий час вже встигли проявити себе з кращого боку та пропонують справді машини зі стабільною якістю виготовлення комплектуючих, надійним збиранням та відмінним набором опцій. Залежно від цілей та бюджету є можливість купити новий трактор китайських, японських, американських, вітчизняних брендів. При грамотному виборі постачальника немає проблем і для того, щоб раціонально заощадити та придбати трактор у технічно ідеальному стані. Відмінні умови для взаємовигідного співробітництва пропонує компанія Альянстехніка, в каталозі якої представлено широкий асортимент тракторів з різними характеристиками. Доставка здійснюється по містах України.

Де застосовуються трактори?

Така спецтехніка по праву вважається найбільш універсальною, адже одна одиниця може замінити низку великого переліку інших машин. Трактори в Україні можна використовувати у різних сферах діяльності:

 • благоустрій територій;
 • сільське господарство;
 • будівництво;
 • комунальне господарство;
 • вантажоперевезення (доставка пиломатеріалів, врожаю, вивезення та утилізація сміття тощо);
 • ландшафтний дизайн;
 • дорожнє будівництво;
 • розробка кар'єрів.

Головне — правильно визначитися з тяговим зусиллям, враховуючи комплекс навісних знарядь, які застосовуватимуться в зчіпці з трактором. Це можуть бути всілякі ковші, косарки, прес-підбирачі, розпушувачі, плуги, борони, асфальтоукладальники, грейдери, ґрунтофрези, поливачі, бури, лопати, граблі, культиватори, навантажувачі, сівалки, щітки.

Які характеристики трактора є найважливішими?

Перший та головний критерій після вибору бренду та планування бюджету, щоб розуміти, за якою ціною вигідно буде купити трактор, щоб він був фінансово рентабельним, обов'язково підбирається відповідна потужність. За цим критерієм визначають сільгосптехніку до класів:

 • легкий — до 18 к.с.;
 • середній — від 18 до 50 к.с.;
 • важкі — до 400 к.с.

У першій та другій категорії є окремий вид — міні трактор. За необхідності виконання дуже трудомістких та складних робіт є можливість купити трактор від надійних виробників до 1000 к.с.

Після визначення відповідного показника потужності вибір здійснюють, орієнтуючись на пристрій наступних систем:

 • Двигун. Крім потужності, важливо врахувати принцип охолодження, пристрій. Найбільш популярними на сьогодні є трактори, що застосовуються в комерційних та промислових цілях, оснащені мінімум 3-4 циліндрами, з 4-тактним принципом дії та рідинною системою охолодження. Така комбінація визначає тривалість збереження запасу робочого ресурсу, стабільність роботи ДВЗ, відсутність провалів у потужності при агрегатації з навішуваннями різного принципу дії (активні, пасивні).
 • Привід. Продаж тракторів здійснюється у форматі приводу 4х4 та 4х2, тобто в каталогах представлені повнопривідні та задньопривідні моделі. Перші показують більш стабільну просторову стійкість, чудову маневреність на хиткіх, сипких ґрунтах, похилих та нерівних поверхнях. Однак ціна такого трактора є вищою, а обслуговування під час експлуатації — дорожче. Задні приводні моделі — це оптимальний варіант, якщо потрібно купити техніку для роботи на ділянках нестандартної конфігурації, нескладних завдань. Такі трактори мають компактні розміри, більш маневрені, а також економічні щодо витрат палива. Тип ходової теж відрізняється — є колісні моделі для бізнесу та гусеничні, які застосовуються переважно у промислових масштабах.
 • Система керування. Рульова система, гальмівна, а також підйомний механізм зниження фізичних зусиль оператора можуть оснащуватися гідро-, електроприводами.
 • КПП. Стандартно у тракторах застосовується механічна трансмісія. Це зручно, надійно, практично, довговічно. Однак варіацій за кількістю передач дуже багато — від 4-6 до кількох десятків на важких будівельних машинах. Чим більше ступенів — тим тонше можна налаштовувати швидкісний режим, враховуючи тип навішування, ґрунту, іншу специфіку виконання робіт. Однак при цьому потрібний і більш кваліфікований оператор, здатний раціонально задіяти запропонований функціонал.
 • Кабіна. Залежно від цілей застосування користуються попитом як трактори з кабіною, призначені для всесезонної експлуатації, так і більш дешеві моделі, у яких в базовій комплектації такий елемент не передбачений, але його завжди можна додати. Наявність кабіни безпосередньо позначається як на комфорті оператора, а й на продуктивності виконання робіт. Якщо покупка потрібна для інтенсивного режиму експлуатації з тривалими циклами без перерв.

Не зайвим буде звернути увагу на якість оптики, мультимедіа, наявність валу відбору потужності, через який підключаються навісні знаряддя. Все це в результаті позначається не лише на ціні, а й на ефективності застосування трактора та швидкості його окупності.

❓ Які трактори ми пропонуємо купити ?

Ми пропонуємо моделі тракторів від найкращих брендів. Це перевірені виробники, які випускають техніку найвищого класу на виконання різних фермерських завдань.

 

Фільтр
Ціна
 •  —  грн 
Кількість циліндрів
ОТРИМАТИ ПОВНИЙ ПРАЙС
з фотографіями та цінами!
ЧОМУ ВИГІДНО КУПИТИ МОТОТРАКТОР У НАС?

ЯКІСТЬ

Ми продаємо лише сертифіковану техніку від провідних виробників.

ГАРАНТІЯ

Надаємо послуги з сервісного супроводу та гарантійного обслуговування.

ЦІНИ

Пряме співробітництво з виробниками – жодних додаткових націнок.

ПІДТРИМКА

Безкоштовні консультації в онлайн та телефонному режимі від провідних фахівців. Наші філії знаходяться у Києві, Полтаві та Одесі.

Лідер у рейтингу

Лідер у рейтингу

«Агро-Альянс» — Лідер з продажу сільгосптехніки в Україні!

Kentavr 160
МОТОТРАКТОР Булат Т-25

Інфоцентр