• НІЯКОЇ ПЕРЕДОПЛАТИ!Оплата товару при отриманні
  • ЗНИЖКИ!Система знижок для кожного клієнта
  • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!

2 циліндри у трактора: мало або достатньо

Двоциліндрові трактори виробляють уже понад 30 років. Вони є досить популярними серед українських фермерів.

2 циліндри у трактора: мало або достатньо

Багато аграрії занадто загострюють увагу на кількості циліндрів при покупці трактора. Одні кажуть, що двох мало, інші, що багато. У статті розглянемо властивості двоциліндрового двигуна і з'ясуємо, чи вистачить його для сучасного сільського господарства.

Особливості двох циліндрів

Більшість двоциліндрових мінітракторів в Україні китайського виробництва. Це недорога техніка, яка оснащена малопотужними двигунами (від 16 до 24 кінських сил).

Розглянемо особливості такого двигуна на прикладі трактора Xingtai. Більшість малолітражних моделей виробника оснащуються фірмовим двигуном TY 295, який випускається кілька десятиліть. За цей час агрегат кілька разів модифікували, доки не вивели ідеальну формулу з якісною збіркою. Сьогодні підібрати деталі для TY 295 не складає труднощів.

Тепер перейдемо до найцікавішого — потягу. Справа в тому, що тяжкість не завжди залежить від кількості циліндрів. На це впливає хід поршня, довжина якого в моторі TY 295 навіть більша, ніж у багатьох трициліндрових аналогах від того ж Xingtai. Не варто переплачувати за кількість циліндрів, якщо ви отримаєте оптимальну машину для більшості робіт на ділянці.

Переваги двох циліндрів

Сучасний двоциліндровий двигун - золота середина. Для маленьких ділянок (1-2 га) його потенціалу та тяги вистачає з головою. На 5 гектарах він також виявляє себе з хорошого боку. Два циліндри будуть ідеальним вибором для тих, хто раніше працював вручну або використовував мотоблок.

До трактора із двоциліндровим двигуном можна підключити широкий спектр навісного обладнання: від сільськогосподарського плуга до легкої косарки. Продуктивність такої машини на невеликій ділянці не поступається габаритнішим тракторам.

ОТРИМАТИ ПОВНИЙ ПРАЙС
з фотографіями та цінами!
ЧОМУ ВИГІДНО КУПИТИ МОТОТРАКТОР У НАС?

ЯКІСТЬ

Ми продаємо лише сертифіковану техніку від провідних виробників.

ГАРАНТІЯ

Надаємо послуги з сервісного супроводу та гарантійного обслуговування.

ЦІНИ

Пряме співробітництво з виробниками – жодних додаткових націнок.

ПІДТРИМКА

Безкоштовні консультації в онлайн та телефонному режимі від провідних фахівців. Наші філії знаходяться у Києві, Полтаві та Одесі.

Лідер у рейтингу

Лідер у рейтингу

«Агро-Альянс» — Лідер з продажу сільгосптехніки в Україні!

Kentavr 160
МОТОТРАКТОР Булат Т-25

Інфоцентр