• НІЯКОЇ ПЕРЕДОПЛАТИ!Оплата товару при отриманні
 • ЗНИЖКИ!Система знижок для кожного клієнта
 • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!

5 причин купити мінітрактор

Значна частина сільськогосподарської продукції виробляється приватними фермерськими господарствами. Необхідність автоматизувати роботи викликала великий попит на компактну тракторну техніку, яка має низку переваг.

5 причин купити мінітрактор

Мінітрактор – по суті звичайний трактор, лише у зменшених розмірах. Його потужність менша ніж у повнорозмірної машини, але це не робить його менш зручним. Стаття присвячена причинам придбання мінітрактору для свого господарства.

Причини покупки:

 1. Універсальність. За допомогою мінітрактора можна виконувати досить широкий спектр аграрних, комунальних та будівельних робіт. Функціональність машини залежить від навісного обладнання.
   
 2. Невеликі габарити. Зменшена версія трактора дозволяє бути йому маневреним і працювати в тих місцях, куди велика машина не може заїхати (між деревами, між будинком та огорожею тощо). Крім того, малогабаритний трактор легше зберігати та обслуговувати.
   
 3. Простота керування. Новачки швидко освоюють управління невеликою технікою. Для цього не потрібні особливі навички.
   
 4. Широкий асортимент. На ринку багато малолітражних тракторів, т.к. вони затребувані. Великі виробники випускають ще й навішування своїх машин.
   
 5. Вартість. Ціна маленького трактора буде меншою, але це ніяк не відбивається на зручності використання та ефективності машини.

 

Діапазон потужності мінітракторів широкий. У середньому він становить від 10 до 50 кінських сил. Таких показників вистачить із головою для більшості робіт на ділянках у кілька гектарів. При належній наважці мінітрактор перетворюється на функціональну, витривалу техніку, яка може орати поле, стригти газон, прибирати сніг і перевозити об'ємні вантажі. Найзатребуванішими вважаються китайські, білоруські, російські та українські машини.

 

ОТРИМАТИ ПОВНИЙ ПРАЙС
з фотографіями та цінами!
ЧОМУ ВИГІДНО КУПИТИ МОТОТРАКТОР У НАС?

ЯКІСТЬ

Ми продаємо лише сертифіковану техніку від провідних виробників.

ГАРАНТІЯ

Надаємо послуги з сервісного супроводу та гарантійного обслуговування.

ЦІНИ

Пряме співробітництво з виробниками – жодних додаткових націнок.

ПІДТРИМКА

Безкоштовні консультації в онлайн та телефонному режимі від провідних фахівців. Наші філії знаходяться у Києві, Полтаві та Одесі.

Лідер у рейтингу

Лідер у рейтингу

«Агро-Альянс» — Лідер з продажу сільгосптехніки в Україні!

Kentavr 160
МОТОТРАКТОР Булат Т-25

Інфоцентр