• НІЯКОЇ ПЕРЕДОПЛАТИ!Оплата товару при отриманні
  • ЗНИЖКИ!Система знижок для кожного клієнта
  • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!

5 причин взяти мінітрактор на дачу

Кожен на дачі має найпростіший сільськогосподарський інвентар: лопату, граблі тощо. Але є й серйозніші інструменти. Йдеться про компактні малолітражні трактори, які працюють із навісним обладнанням.

5 причин взяти мінітрактор на дачу

Звичайно для зовсім маленьких ділянок немає сенсу у покупці такої техніки. Однак якщо площа оброблених угідь становить більше 1 Га, варто задуматися про придбання мінітрактора.

Розберемо 5 причин для придбання маленького помічника у господарстві.

Оранка городу

Маломощна машина допоможе за кілька годин обробити велику площу. Підключивши до трактора грунтофрезу, можна добре розпушити грунт. Для оранки невеликого поля вистачить простого плуга.

Стрижка трави та заготівля сіна

Купуйте косарку та отримайте завжди доглянутий газон. Обладнавши мінітрактор інструментом, можна швидко підстригти траву. Якщо ви тримаєте худобу, навісне обладнання для скошування допоможе заготовити корми на зиму.

Збір врожаю

Існує велика кількість інструментів для збирання врожаю. Крім сіна мінітрактор допоможе збирати картоплю, буряк, моркву, часник та інші овочі. Для дачі вистачить універсального механізму, виконаного у вигляді гребінця.

Зимові роботи

Сучасні дачні ділянки використовуються не тільки для господарювання, але і для відпочинку. Багато дачників люблять приїжджати на дачу взимку, організовуючи барбекю на вулиці.

Мінітрактор допоможе боротися з негативними наслідками зимового періоду — снігові замети та ожеледиця. Наприклад, спеціальні відвали розчищатимуть сніг. Придбайте розкидач для піску або реагентів і забудьте про ожеледицю.

Допомога сусідам

Якщо ви власник мінітрактора, можете допомагати знайомим. Сусіди на дачі можуть попросити здати трактор в оренду. Позичіть техніку безкоштовно або вийміть із цього вигоду, встановивши плату за послуги.

Вибір мінітрактора для дачі

При виборі моделі звертайте увагу на розмір ділянки та передбачуваний фронт робіт. Якщо вам потрібна машина тільки для простих сільськогосподарських робіт, то не варто переплачувати за «наворочені» варіанти. Рекомендуємо придивитися до недорогих китайських мінітракторів.

 

 

ОТРИМАТИ ПОВНИЙ ПРАЙС
з фотографіями та цінами!
ЧОМУ ВИГІДНО КУПИТИ МОТОТРАКТОР У НАС?

ЯКІСТЬ

Ми продаємо лише сертифіковану техніку від провідних виробників.

ГАРАНТІЯ

Надаємо послуги з сервісного супроводу та гарантійного обслуговування.

ЦІНИ

Пряме співробітництво з виробниками – жодних додаткових націнок.

ПІДТРИМКА

Безкоштовні консультації в онлайн та телефонному режимі від провідних фахівців. Наші філії знаходяться у Києві, Полтаві та Одесі.

Лідер у рейтингу

Лідер у рейтингу

«Агро-Альянс» — Лідер з продажу сільгосптехніки в Україні!

Kentavr 160
МОТОТРАКТОР Булат Т-25

Інфоцентр