• НІЯКОЇ ПЕРЕДОПЛАТИ!Оплата товару при отриманні
  • ЗНИЖКИ!Система знижок для кожного клієнта
  • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!

5 способів заробітку за допомогою міні-мототрактора

Мінітрактор в особистому господарстві використовується для різних потреб – обробка ділянки під посадку, збирання врожаю, догляд за грядками тощо.

5 способів заробітку за допомогою міні-мототрактора

Але все ж таки більшу частину часу він просто простоює. Це і наштовхує на думку щодо використання техніки для додаткового заробітку, щоб, як мінімум, відбити витрати на неї. Тут слід зазначити, що для максимальної ефективності мінітрактор необхідно обладнати додатковим навісним обладнанням (відвал, щітки, снігоприбиральник, сінокосарка, культиватор і т.д.) і причепом. Розглянемо п'ять способів заробітку з використанням мініатюрного мототрактора.

Спосіб №1 – здати його в оренду

Власникам невеликих ділянок купувати таку техніку невигідно. А купувати її в оренду невиправдано дорого. Тому своїм сусідам, знайомим можна здавати свій мінітрактор у короткострокову оренду. Звичайно, за більш доступною ціною.

Спосіб №2 – допомога сусідам

Цей спосіб схожий із попереднім. Але в цьому випадку ви самі виступаєте оператором мототехніки. За наявності навісного та причіпного обладнання можна розширити список послуг – не лише обробити ділянку під посадку чи зорати землю, але, наприклад, очистити доріжки від снігу.

Спосіб №3 – відкрити власний бізнес

Якщо техніка простоює, то чому б не експлуатувати її з більшою інтенсивністю. Наприклад, відкривши власний бізнес із вирощування овочів. У цьому випадку вам не знадобиться великих фінансових вкладень на обробку ділянки, перевезення товару.

Спосіб №4 – використання мінітрактору як буксира

За рахунок високої прохідності мінітрактор відмінно підходить для буксирування легкового транспорту, що застряг у снігу або в бруді. У сільській місцевості в період бездоріжжя ця послуга буде користуватися популярністю.

Спосіб №5 – перевезення вантажів

Наявність причепа дозволить перевозити вантажі практично цілий рік. Особливо ця послуга буде актуальною в період посівних робіт та збирання врожаю. Достатньо буде домовитися про прийнятну для кожної сторони вартість.

Якщо ви поставили собі за мету додаткового заробітку з використанням мінітрактора, то за наявності відповідного навісного обладнання його функції будуть практично безмежні.

ОТРИМАТИ ПОВНИЙ ПРАЙС
з фотографіями та цінами!
ЧОМУ ВИГІДНО КУПИТИ МОТОТРАКТОР У НАС?

ЯКІСТЬ

Ми продаємо лише сертифіковану техніку від провідних виробників.

ГАРАНТІЯ

Надаємо послуги з сервісного супроводу та гарантійного обслуговування.

ЦІНИ

Пряме співробітництво з виробниками – жодних додаткових націнок.

ПІДТРИМКА

Безкоштовні консультації в онлайн та телефонному режимі від провідних фахівців. Наші філії знаходяться у Києві, Полтаві та Одесі.

Лідер у рейтингу

Лідер у рейтингу

«Агро-Альянс» — Лідер з продажу сільгосптехніки в Україні!

Kentavr 160
МОТОТРАКТОР Булат Т-25

Інфоцентр