• НІЯКОЇ ПЕРЕДОПЛАТИ!Оплата товару при отриманні
 • ЗНИЖКИ!Система знижок для кожного клієнта
 • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!

Базове обладнання для бізнесу у селі

Вирощування овочевих культур у комерційних цілях потребує застосування спецтехніки та навісних інструментів. Особливо це стосується ділянок, площа яких становить понад один гектар.

 

Базове обладнання для бізнесу у селі

Мотоблок або трактор

Вибирайте техніку, виходячи з обсягів роботи та фінансових можливостей. Середній мотоблок коштує дешевше за малопотужний мототрактор, але вимагає фізичних зусиль.

Трактор – повністю механізована техніка. Управління легкою моделлю опанує навіть дитина.

Ретельно обміркуйте, що ви бажаєте від сільськогосподарської техніки.

Якщо вас влаштовує ручне керування і ви не маєте грошей на покупку трактора, беріть мотоблок. Він суттєво полегшить обробку поля та саду.

При розширенні бізнесу та збільшення обсягу роботи краще візьміть недорогий компактний трактор українського російського, білоруського або китайського виробництва.

Навісне обладнання

Без навішування трактор згодиться тільки для пересування дільницею. Купуючи машину, запасіться базовим набором обладнання: плугом, фрезою, копалкою, косаркою і плугом.

Інструменти підбираються індивідуально. Наприклад, купівля важкого плуга чи борони який завжди виправдана. Часто можна обійтися легким інструментом фрезою. Вона швидко розпушує і подрібнює ґрунт для подальшої посадки.

Коротко пройдемося недорогою, але важливою для аграріїв навішуванням.

 • Косарка. Стане в нагоді як для стрижки газону, так і для збирання зернових культур. Вибирайте роторний варіант для рівного ґрунту, а сегментний для рельєфної ділянки.
   
 • Картоплекопувач. Оптимальним для фермера варіантом буде вібраційна копалка. Вона поєднує продуктивність, надійність та доступну ціну.
   
 • Картоплесадник. Допомагає швидко засадити велику ділянку землі. Багато моделей оснащені ємністю для добрив, які вносяться одразу після посадки картоплі.
   
 • Причіп. Причіпне обладнання має бути у кожного фермера. Воно розширює транспортні можливості трактора та дозволяє перевозити: людей, урожай, сіно, сміття тощо.

 

Більшість навісного обладнання розраховане на певну потужність і тягову силу трактора. Купуючи інструменти, уточнюйте у продавця для яких тракторів воно створено.

Підключення потужного навішування до слабкого трактора може закінчитися поломкою машини або обладнання.

 

ОТРИМАТИ ПОВНИЙ ПРАЙС
з фотографіями та цінами!
ЧОМУ ВИГІДНО КУПИТИ МОТОТРАКТОР У НАС?

ЯКІСТЬ

Ми продаємо лише сертифіковану техніку від провідних виробників.

ГАРАНТІЯ

Надаємо послуги з сервісного супроводу та гарантійного обслуговування.

ЦІНИ

Пряме співробітництво з виробниками – жодних додаткових націнок.

ПІДТРИМКА

Безкоштовні консультації в онлайн та телефонному режимі від провідних фахівців. Наші філії знаходяться у Києві, Полтаві та Одесі.

Лідер у рейтингу

Лідер у рейтингу

«Агро-Альянс» — Лідер з продажу сільгосптехніки в Україні!

Kentavr 160
МОТОТРАКТОР Булат Т-25

Інфоцентр