• НІЯКОЇ ПЕРЕДОПЛАТИ!Оплата товару при отриманні
 • ЗНИЖКИ!Система знижок для кожного клієнта
 • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!

Вибираємо навісне обладнання для мототрактора

Власникам великої дачної або присадибної території не дуже просто обійтися без вірного помічника – мототрактора. Адже досить складно копати, перевозити вантажі, орати, сіяти – робити все це сподіваючись лише на власні сили. Не кожен має у своєму розпорядженні стільки часу та здоров'я. Куди простіше купити мототрактор в Одесі в компанії «Агро-Альянс» і отримати по-справжньому функціональну сільгосптехніку за невеликі гроші.

Вибираємо навісне обладнання для мототрактора

Власникам великої дачної або присадибної території не дуже просто обійтися без вірного помічника – мототрактора. Адже досить складно копати, перевозити вантажі, орати, сіяти – робити все це сподіваючись лише на власні сили. Не кожен має у своєму розпорядженні стільки часу та здоров'я. Куди простіше купити мототрактор в Одесі в компанії «Агро-Альянс» і отримати по-справжньому функціональну сільгосптехніку за невеликі гроші. А якщо врахувати і той факт, що такі малогабаритні трактори здатні розширювати свої можливості за рахунок широкого асортименту найрізноманітнішого навісного обладнання, можна практично повністю механізувати важкі сільськогосподарські процеси.

Як вибрати навісне обладнання для мототрактора?

Додаткове агротехнічне обладнання дозволяє значно збільшити функціональний потенціал трактора: розорювання поля, посадка коренеплодів, обробка культур, покос трави, згріб сіна, переміщення вантажів тощо. і т.п. Тому мало просто купити мототрактор з гарантією та за доступною ціною, бажано його ще й перетворити одним чи декількома елементами навісного інвентарю. І що ширше і різноманітніше вийде комплекція, то швидше повернуться вкладені фінанси.

Під час підбору додаткового обладнання для мототрактора важливо відповісти на наступні питання:

 • Чи підходить обладнання під потужність двигуна вашого агрегату?
 • Чи мають однакову частоту обертання і пристосування, і трактор?
 • Чи маса інвентаря, що приглядається, не перевищує допустимі норми, а саме – 30% від ваги мототрактора?
 • Чи сумісні кріплення на обох конструкціях?

Перед покупкою навісної техніки для малогабаритного трактора, необхідно уважно вивчити всі параметри та експлуатаційні характеристики як обладнання, що вибирається, так і наявного агрегату. Якщо ви звертаєтесь до «Агро-Альянсу», то ви завжди можете розраховувати на всебічну допомогу та максимально повну консультацію з боку висококласних фахівців у галузі сільгосптехніки.

Який буває навісний інвентар для мототракторів?

Завдяки підвищеному інтересу з боку фермерів, садівників та дачників до недорогого, але функціонального інструментарію, ми сьогодні маємо найширший спектр навісних сільгосптоварів. Кожен бажаючий може не тільки вигідно купити мототрактор з доставкою, але й має можливість вибирати саме ті додаткові пристрої, які підходять і з фінансової, і з функціональної точки зору. Перерахуємо основні з них, а також їх сфери застосування:

 • Плуг: розорювання ґрунту.
 • Борона: усунення бур'янів, розпушування землі, вирівнювання території для сівби.
 • Картоплесаджалка: посадка бульб.
 • Відвал: прибирання ділянки від сміття та снігу, вирівнювання ґрунту.
 • Навантажувач: навантаження-розвантаження різних вантажів.
 • Причіп: транспортування сипких та твердих вантажів, таких як пісок, будматеріали, блоки, овочі, фрукти, ягоди тощо.
ОТРИМАТИ ПОВНИЙ ПРАЙС
з фотографіями та цінами!
ЧОМУ ВИГІДНО КУПИТИ МОТОТРАКТОР У НАС?

ЯКІСТЬ

Ми продаємо лише сертифіковану техніку від провідних виробників.

ГАРАНТІЯ

Надаємо послуги з сервісного супроводу та гарантійного обслуговування.

ЦІНИ

Пряме співробітництво з виробниками – жодних додаткових націнок.

ПІДТРИМКА

Безкоштовні консультації в онлайн та телефонному режимі від провідних фахівців. Наші філії знаходяться у Києві, Полтаві та Одесі.

Лідер у рейтингу

Лідер у рейтингу

«Агро-Альянс» — Лідер з продажу сільгосптехніки в Україні!

Kentavr 160
МОТОТРАКТОР Булат Т-25

Інфоцентр