• НІЯКОЇ ПЕРЕДОПЛАТИ!Оплата товару при отриманні
  • ЗНИЖКИ!Система знижок для кожного клієнта
  • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!

Будьте уважні! Почастішали випадки шахрайства

Шахрайство у сфері продажу сільгосптехніки є досить поширеним явищем в Україні. Покупці ведуться на занижену ціну та отримують неякісний товар або просто втрачають гроші.

Будьте уважні! Почастішали випадки шахрайства

У березні цього року поліція упіймала групу злочинців, які продавали неіснуючі трактори. Шахраї використали близько десяти фіктивних фірм, а їхній щомісячний дохід становив від 500 тис. гривень до мільйона. Подібні випадки почастішали, тож будьте обережні. Щоб убезпечити себе і свої гроші, потрібно дотримуватися кількох правил.

Розглянемо їх докладніше.

Витрачайте час на пошуки магазину

При покупці нового мінітрактора, віддавайте перевагу інтернет-магазинам, а не торговим майданчикам. Бажано, щоб компанія була відома по всій країні. На сайті такого магазину мають бути адреси офісу та складу, а не тільки номери телефонів та e-mail.

Не спокушайтеся низькою ціною

Часто жертвами шахраїв стають приватні підприємці, які купують одразу кілька одиниць техніки. З ними домовляються про низьку вартість як оптову знижку. Якщо магазин обіцяє надто доступну ціну, шукайте інше місце продажу.

Забирайте трактор самовивозом

Не полінуйтеся самому приїхати на склад за трактором. Так ви дізнаєтеся адресу, яку в разі чого залишите поліції. Перевіряйте техніку на місці та слідкуйте за співробітниками. Модель повинна технічно та візуально співпадати із заявленими на сайті характеристиками.

Не платіть заздалегідь

Оплачуйте покупку лише після її ретельного огляду. Не перераховуйте жодних задатків та часткових сум. Якщо замовили товар кур'єром, заплатіть йому тільки після повного ознайомлення з технікою.

Більшість ошуканих клієнтів намагаються заощадити і ведуться на дешевизну мінітрактора. Краще купіть простішу модель з низькою витратою палива. Такий спосіб заощадити буде розумніше.

 

ОТРИМАТИ ПОВНИЙ ПРАЙС
з фотографіями та цінами!
ЧОМУ ВИГІДНО КУПИТИ МОТОТРАКТОР У НАС?

ЯКІСТЬ

Ми продаємо лише сертифіковану техніку від провідних виробників.

ГАРАНТІЯ

Надаємо послуги з сервісного супроводу та гарантійного обслуговування.

ЦІНИ

Пряме співробітництво з виробниками – жодних додаткових націнок.

ПІДТРИМКА

Безкоштовні консультації в онлайн та телефонному режимі від провідних фахівців. Наші філії знаходяться у Києві, Полтаві та Одесі.

Лідер у рейтингу

Лідер у рейтингу

«Агро-Альянс» — Лідер з продажу сільгосптехніки в Україні!

Kentavr 160
МОТОТРАКТОР Булат Т-25

Інфоцентр