• НІЯКОЇ ПЕРЕДОПЛАТИ!Оплата товару при отриманні
  • ЗНИЖКИ!Система знижок для кожного клієнта
  • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!

ЧИМ ВІДРІЗНЯЄТЬСЯ МІНІТРАКТОР ВІД МОТОТРАКТОРА

ЧИМ ВІДРІЗНЯЄТЬСЯ МІНІТРАКТОР ВІД МОТОТРАКТОРА

Чим відрізняється мінітрактор від мототрактора. На перший погляд можна припустити, що мінітрактор та мототрактор це просто синоніми. Багато хто так і думає. Але це помилкове уявлення про техніку. Так давайте розберемося в чому ж відмінності між мінітрактором і мототрактором.

МІНІТРАКТОР

Мінітрактор по суті є повноцінним трактором, тільки в мініатюрі. Така техніка має потужність до 40 кінських сил. Якщо ви є власником ділянки землі від 10 до 20 га, вам необхідно вибирати саме мінітрактор. Такі моделі в основному оснащуються потужними, економічними бензиновими або дизельними двигунами. Мають зручне місце оператора, великі дзеркала заднього виду. Завдяки можливості взаємодії з великою кількістю навісного обладнання мінітрактор здатний виконувати величезну кількість складних сільськогосподарських робіт.

МОТОТРАКТОР

Історія створення мототракторів будувалась на основі мотоблоків. Згодом відбувалися удосконалення. Додалася повна чотири колісна база, удосконалилася базова комплектація. Мототрактор оснащений власним генератором, тракторною коробкою, повною панельною дошкою приладів, на якій відображаються всі системні показники. Є блокування диференціала, є можливість регулювати колію, завдяки чому Ви зможете встановити налаштування, що відповідають Вашій грядці. Така техніка має потужність від 10 до 25 кінських сил. Мототрактором можна легко обробляти ділянки до 10 га. Перевагою мототрактора є його економічність, дешевизна та маневреність. Якщо ви є власником земельної ділянки розміром до 10 га, доцільним буде придбання мототрактора.

ОТРИМАТИ ПОВНИЙ ПРАЙС
з фотографіями та цінами!
ЧОМУ ВИГІДНО КУПИТИ МОТОТРАКТОР У НАС?

ЯКІСТЬ

Ми продаємо лише сертифіковану техніку від провідних виробників.

ГАРАНТІЯ

Надаємо послуги з сервісного супроводу та гарантійного обслуговування.

ЦІНИ

Пряме співробітництво з виробниками – жодних додаткових націнок.

ПІДТРИМКА

Безкоштовні консультації в онлайн та телефонному режимі від провідних фахівців. Наші філії знаходяться у Києві, Полтаві та Одесі.

Лідер у рейтингу

Лідер у рейтингу

«Агро-Альянс» — Лідер з продажу сільгосптехніки в Україні!

Kentavr 160
МОТОТРАКТОР Булат Т-25

Інфоцентр