• НІЯКОЇ ПЕРЕДОПЛАТИ!Оплата товару при отриманні
  • ЗНИЖКИ!Система знижок для кожного клієнта
  • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!

Що краще для саду – мототрактор чи мотоблок?

За допомогою компактної та маневреної спецтехніки виконувати садові роботи легше та швидше. Для саду застосовують мотоблоки та мототрактори, але що з цього буде краще? На це запитання ми відповімо нижче.

 

Що краще для саду – мототрактор чи мотоблок?

Мотоблок для саду

Мотоблок – доступна альтернатива мототрактору. Він коштує дешевше і має схожі характеристики, але трактор повністю автоматизує ручну працю, а блок частково. Оператор навантажує руки та спину, відпрацьовуючи садову ділянку.

Застосування мотоблоку виправдане, якщо ділянка не перевищує 1 га. В цьому випадку немає сенсу переплачувати за трактор, можна обійтись і менш функціональною технікою.

Мототрактор для саду

Єдиний мінус мототрактора в порівнянні з мотоблоком – ціна. Незважаючи на це, власник отримує багато переваг. Навіть обробка невеликого саду йтиме набагато швидше. Для роботи з ділянкою площею 2-3 гектари буде достатньо малолітражного трактора з потужністю до 20 к.с.

Мототрактор відрізняється маневреністю, що дозволяє спокійно працювати між деревами, біля паркану або в безпосередній близькості до будинку. До техніки можна підключити безліч інструментів.

Популярна зв'язка навішування для саду - культиватор роторний і фронтальний навантажувач. Культиватор обробляє ґрунт, а навантажувач скидає добрива.

Ще один затребуваний комплект - косарка та газонні колеса. Перша акуратно стригтиме траву, а другі збережуть газон від пошкодження.

Ми розглянули плюси та мінуси обох видів техніки. Вибирайте агрегат виходячи з фінансових можливостей та обсягу майбутніх робіт. Трактор — досить дорога машина, яку слід купувати лише коли вона справді потрібна.

 

ОТРИМАТИ ПОВНИЙ ПРАЙС
з фотографіями та цінами!
ЧОМУ ВИГІДНО КУПИТИ МОТОТРАКТОР У НАС?

ЯКІСТЬ

Ми продаємо лише сертифіковану техніку від провідних виробників.

ГАРАНТІЯ

Надаємо послуги з сервісного супроводу та гарантійного обслуговування.

ЦІНИ

Пряме співробітництво з виробниками – жодних додаткових націнок.

ПІДТРИМКА

Безкоштовні консультації в онлайн та телефонному режимі від провідних фахівців. Наші філії знаходяться у Києві, Полтаві та Одесі.

Лідер у рейтингу

Лідер у рейтингу

«Агро-Альянс» — Лідер з продажу сільгосптехніки в Україні!

Kentavr 160
МОТОТРАКТОР Булат Т-25

Інфоцентр