• НІЯКОЇ ПЕРЕДОПЛАТИ!Оплата товару при отриманні
  • ЗНИЖКИ!Система знижок для кожного клієнта
  • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!

Що краще – садовий чи універсальний мінітрактор?

"Садовий або універсальний мінітрактор - що ж купити?", - якщо ви хоч раз задавали таке питання, цей текст для вас. Розглянемо відмінності садового трактора та мінітрактора, допоможемо вам визначитися.

Що краще – садовий чи універсальний мінітрактор?

Ближче до справи

Головна відмінність – у призначенні. Як ви вже зрозуміли з призначення, садовий трактор, перш за все, використовується для садових робіт. Зокрема, для косіння трави та збирання снігу. Однак і на мінітрактор, і на садовий трактор можна причепити різноманітні обладнання для виконання сторонніх робіт. У першому випадку ви отримаєте набагато більший вибір обладнання та, відповідно, функціонал.

Мінітрактори випускаються з різними модифікаціями (наприклад, з кабіною). Вони трохи більше за габаритами і менш маневрені, ніж райдери, але можуть бути задіяні на складних ділянках.

Модифікацією для райдера можна вважати наявність ножного керування – для звичайного мінітрактора таке неможливо, так як пристрій на порядок складніший.

Підсумки

Підбиваючи підсумки, варто сказати таке. І райдери, і мінітрактори корисні у господарстві. Вони мають вагомі відмінності – маневреність, конструкція, шини. Райдер (садовий трактор) можна використовувати як збиральну техніку - він менший і маневреніший. Універсальний мінітрактор підійде для сільськогосподарських, прибиральних, будівельних робіт. Він габаритніший, з меншою маневреністю, проте з більшою прохідністю.

Що купувати – вирішувати вам. Орієнтуйтеся на особисті плани та цілі.

 

ОТРИМАТИ ПОВНИЙ ПРАЙС
з фотографіями та цінами!
ЧОМУ ВИГІДНО КУПИТИ МОТОТРАКТОР У НАС?

ЯКІСТЬ

Ми продаємо лише сертифіковану техніку від провідних виробників.

ГАРАНТІЯ

Надаємо послуги з сервісного супроводу та гарантійного обслуговування.

ЦІНИ

Пряме співробітництво з виробниками – жодних додаткових націнок.

ПІДТРИМКА

Безкоштовні консультації в онлайн та телефонному режимі від провідних фахівців. Наші філії знаходяться у Києві, Полтаві та Одесі.

Лідер у рейтингу

Лідер у рейтингу

«Агро-Альянс» — Лідер з продажу сільгосптехніки в Україні!

Kentavr 160
МОТОТРАКТОР Булат Т-25

Інфоцентр