• НІЯКОЇ ПЕРЕДОПЛАТИ!Оплата товару при отриманні
  • ЗНИЖКИ!Система знижок для кожного клієнта
  • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!

Що ховається за низькою ціною трактора?

Багато фермерів шукають місце, де можна недорого придбати трактор та іншу сільгосптехніку. Часто саме дешева ціна – головний критерій вибору. Цим користуються шахраї, заманюючи клієнтів приємною вартістю.

Що ховається за низькою ціною трактора?

Щоб не потрапити на вудку аферистів, потрібно зберегти холодний розум і не звертати уваги на надто вигідні пропозиції.

Чим може загрожувати низька вартість трактора

Часто за зниженою вартістю ховається один або кілька каверз. Перший і найпоширеніший - неякісний товар. Якщо ви знайшли зручний, судячи з технічних параметрів варіант, не поспішайте з рішенням. Особливо це стосується невідомих брендів.

Замовляючи такий трактор, ви ризикуєте отримати цілком робочу машину, але з дефектами. Проблеми можуть ховатися в будь-якому вузлі: двигун, коробка, рама або колеса. Чи не купуйте моделі від ноунейм-виробників.

Також обман може бути пов'язаний із нібито оригінальною продукцією. Допустимо ви зайшли на сайт магазину і бачите якийсь Xingtai або Dongfeng, який коштує на 20, 30 або 50% дешевше, ніж на інших торгових майданчиках. Краще просто проходьте повз. В даному випадку проблеми можуть бути в кількох аспектах:

  • заводський брак;
     
  • неповна комплектація;
     
  • приховані поломки.

 

Ще одна поширена схема - сказати клієнту, що товару немає, але при цьому попросити перевести всю суму або певний відсоток. «Продавці» починають вас поспішати з покупкою, кажучи, що гроші краще внести зараз, інакше через тиждень ціна підвищиться. Найкращим рішенням буде просто відмовитись.

Будьте обережні

Пам'ятайте, що скупий платить двічі. Уважно моніторіть ціни на товар і не приймайте поспішних рішень. Шахрайство у сфері продажу спецтехніки дуже поширене в Україні. Намагайтеся купувати трактори у перевірених продавців. Не зайвим буде порадитись у досвідченіших фермерів щодо вашого вибору.

 

ОТРИМАТИ ПОВНИЙ ПРАЙС
з фотографіями та цінами!
ЧОМУ ВИГІДНО КУПИТИ МОТОТРАКТОР У НАС?

ЯКІСТЬ

Ми продаємо лише сертифіковану техніку від провідних виробників.

ГАРАНТІЯ

Надаємо послуги з сервісного супроводу та гарантійного обслуговування.

ЦІНИ

Пряме співробітництво з виробниками – жодних додаткових націнок.

ПІДТРИМКА

Безкоштовні консультації в онлайн та телефонному режимі від провідних фахівців. Наші філії знаходяться у Києві, Полтаві та Одесі.

Лідер у рейтингу

Лідер у рейтингу

«Агро-Альянс» — Лідер з продажу сільгосптехніки в Україні!

Kentavr 160
МОТОТРАКТОР Булат Т-25

Інфоцентр