• НІЯКОЇ ПЕРЕДОПЛАТИ!Оплата товару при отриманні
 • ЗНИЖКИ!Система знижок для кожного клієнта
 • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!

Що вигідно вирощувати в Україні у 2019 році

Бізнес у селі дозволяє поєднати приємне хобі із заробітком, продаючи вирощений урожай. Насправді не всі нові ідеї виявляються актуальними і не окупають себе. Спробуємо відповісти на запитання, що вигідно вирощувати в Україні цього року?

Що вигідно вирощувати в Україні у 2019 році

Ідеї ​​для вирощування у 2019 році: з чого почати?

Перш ніж перерахувати нинішні тенденції, скажімо кілька слів про підготовку. Для вирощування овочів та фруктів вам не обов'язково мати дачу чи свою ділянку, т.к. його можна орендувати. Для початку вистачить 10-15 соток.

Також, вам знадобляться найпростіші пристосування для розпушування та орання ґрунту. Для поливу бажано наявність повноцінної свердловини. Залишається тільки закупити посадковий матеріал та добрива. У процесі планування бізнесу необхідно налагодити канали збуту.

Тепер повернемось до тенденцій. Отже, ось що вигідно вирощувати цього року.

 • Соняшник. Незмінний лідер за популярністю в Україні.
   
 • Бобові, кукурудза та місто. Вирощування цих культур лише трохи відстає від соняшнику. Це просто, вигідно та корисно для ґрунту.
   
 • Зелень у відкритому ґрунті. Найпростіша класика, яка затребувана завжди. Зараз на ринку потрібні всі види зелені: зелена цибуля, кріп, петрушка, кінза, селера тощо.
   
 • Овочева розсада. Для цього потрібна невелика ділянка землі та маленький парник. Для початку. Для початку можна обмежитися плівковим варіантом. Він відрізняється дешевизною, простою конструкцією і не потребує фундаменту.
   
 • Фрукти. Зараз дуже затребувані яблука, груші, персики та сливи.
   
 • Часник. Вирощування часнику - чудова антикризова ідея, що дозволяє отримувати прибуток з нуля.

 

Вигідний бізнес

Великим плюсом для вас буде наявність теплиці та мінітрактора. Вирощувати овочі та фрукти теплицях дуже вигідно та актуально. Покупці із задоволенням купують вирощені без використання шкідливих хімікатів продукти.

Рентабельність аграрного бізнесу в Україні перебуває на піку та збільшується з кожним роком. При правильному підході зараз можна отримати прибуток навіть з невеликої ділянки землі.

ОТРИМАТИ ПОВНИЙ ПРАЙС
з фотографіями та цінами!
ЧОМУ ВИГІДНО КУПИТИ МОТОТРАКТОР У НАС?

ЯКІСТЬ

Ми продаємо лише сертифіковану техніку від провідних виробників.

ГАРАНТІЯ

Надаємо послуги з сервісного супроводу та гарантійного обслуговування.

ЦІНИ

Пряме співробітництво з виробниками – жодних додаткових націнок.

ПІДТРИМКА

Безкоштовні консультації в онлайн та телефонному режимі від провідних фахівців. Наші філії знаходяться у Києві, Полтаві та Одесі.

Лідер у рейтингу

Лідер у рейтингу

«Агро-Альянс» — Лідер з продажу сільгосптехніки в Україні!

Kentavr 160
МОТОТРАКТОР Булат Т-25

Інфоцентр