• НІЯКОЇ ПЕРЕДОПЛАТИ!Оплата товару при отриманні
  • ЗНИЖКИ!Система знижок для кожного клієнта
  • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!

Ці 5 інструментів обов'язково мають бути у вас

Трактор для домашнього чи приватного фермерського господарства – це універсальна спецтехніка, яка може впоратися з більшістю сільськогосподарських завдань.

Ці 5 інструментів обов'язково мають бути у вас

У статті ми відповімо на одне з найпоширеніших питань – яку наважку потрібно мати кожному власнику трактора?

Топ-5 видів навісного обладнання

Від навісного обладнання залежить функціональність трактора та продуктивність під час робіт. Крім роботи на землі, трактор можна використовувати для косовиці трави, прибирання ділянки від зайвої рослинності, сміття або снігу.

Далі ми розберемо найкорисніші інструменти.

  • Плуги. Тракторний плуг зазвичай складається з 1-5 корпусів. Зазвичай в пару з плугом трактор комплектують і культиватором. Обидва інструменти допоможуть підготувати і машину до посівного сезону та зимівлі.
  • Борони. Це обладнання дозволяє робити боронування, тобто процес, який вирівнює ґрунт, знищуючи при цьому бур'яни та створюючи оптимальні умови, щоб земля не пересохла. Сьогодні існує безліч видів різних борін як для загального призначення, так і вузькоспрямованих.
  • Картоплесаджалки. Проста за конструкцією та механізмом навішування дозволяє за короткий час посадити коренеплоди.
  • Картоплекопалки. Копачі, як сажалки, можна застосовувати і для інших культур. Інструменти для викопування працюють швидко, ефективно, а головне акуратно.
  • Косарки та граблі. Ці два інструменти вирішили віднести у одну категорію, т.к. саме їх поєднання дозволяє досягти максимальної чистоти ділянки. Косарки допомагають очистити сад чи город від трави, а граблі зібрати все це.

Підсумки

Ми розглянули кілька видів навісного обладнання, яке буде корисним для будь-якої ділянки. Кожен має різні модифікації і може відрізнятися за призначенням. При покупці уточнюйте для яких цілей вам потрібна навішування.

 

Ці інструменти дозволяють швидко здійснити більшість основних видів сільськогосподарської діяльності, у тому числі садові роботи та догляд за газоном.

 

ОТРИМАТИ ПОВНИЙ ПРАЙС
з фотографіями та цінами!
ЧОМУ ВИГІДНО КУПИТИ МОТОТРАКТОР У НАС?

ЯКІСТЬ

Ми продаємо лише сертифіковану техніку від провідних виробників.

ГАРАНТІЯ

Надаємо послуги з сервісного супроводу та гарантійного обслуговування.

ЦІНИ

Пряме співробітництво з виробниками – жодних додаткових націнок.

ПІДТРИМКА

Безкоштовні консультації в онлайн та телефонному режимі від провідних фахівців. Наші філії знаходяться у Києві, Полтаві та Одесі.

Лідер у рейтингу

Лідер у рейтингу

«Агро-Альянс» — Лідер з продажу сільгосптехніки в Україні!

Kentavr 160
МОТОТРАКТОР Булат Т-25

Інфоцентр