• НІЯКОЇ ПЕРЕДОПЛАТИ!Оплата товару при отриманні
 • ЗНИЖКИ!Система знижок для кожного клієнта
 • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!

Ці 6 порад будуть корисні садівникові

Багатьом садівникам хотілося б покращити свої ділянки, підвищити врожайність рослин. Люди, які мають чималий досвід у цій справі, готові поділитися своїми секретами успішного садівництва.

Ці 6 порад будуть корисні садівникові

6 порад від профі

 1. Відновлюйте ґрунт щорічно. Їй потрібні органічні добрива, які потрібно вносити щорічно чи частіше, оскільки грунт виснажується рослинами, які харчуються корисними речовинами. Для цього підходять: перегній, скошена трава, солома, компост, гній, перліт тощо.
   
 2. Правильно підбирайте рослини. Необхідно висаджувати тільки ті види культур та сорти, які оптимально розвиваються в даних кліматичних умовах та на певному типі ґрунту. Також беріть до уваги свої уподобання. Якщо ви та ваші близькі не люблять плоди, ягоди тієї чи іншої рослини, то не варто її вирощувати.
   
 3. Застосовуйте мульчу. Ґрунт шкідливо бути голим. Викладена на неї мульча органічного типу, товщиною 3-8 см забезпечить рівний температурний режим, виключить зростання бур'янів, підтримає рівень вологості та стане живильним середовищем для рослин під час свого розкладання. З цими завданнями добре справляється сіно та тріски деревини.
   
 4. Не лінуйтеся здійснювати полив та вносити добрива. Залежно від ґрунту та погодних умов рослинам потрібен регулярний полив. Також від типу ґрунту залежить вид добрив, які йому необхідні. Їх слід вносити вчасно, а чи не чекати, коли на листі з'являться ознаки недостатнього харчування.
   
 5. Заготовляйте компост. Він є найкориснішим природним добривом, що не потребує витрат.
   
 6. Рекомендується частіше оглядати свій сад, виявляючи та усуваючи проблеми на ранніх стадіях.

Слід разраховувати свої сили на етапі планування обсягів роботи з вирощування рослин. За наявності мотоблока або мінітрактора вдасться зробити набагато більше. Але якщо їх немає у господарстві, краще почати з виконання малих цілей.

 

ОТРИМАТИ ПОВНИЙ ПРАЙС
з фотографіями та цінами!
ЧОМУ ВИГІДНО КУПИТИ МОТОТРАКТОР У НАС?

ЯКІСТЬ

Ми продаємо лише сертифіковану техніку від провідних виробників.

ГАРАНТІЯ

Надаємо послуги з сервісного супроводу та гарантійного обслуговування.

ЦІНИ

Пряме співробітництво з виробниками – жодних додаткових націнок.

ПІДТРИМКА

Безкоштовні консультації в онлайн та телефонному режимі від провідних фахівців. Наші філії знаходяться у Києві, Полтаві та Одесі.

Лідер у рейтингу

Лідер у рейтингу

«Агро-Альянс» — Лідер з продажу сільгосптехніки в Україні!

Kentavr 160
МОТОТРАКТОР Булат Т-25

Інфоцентр