• НІЯКОЇ ПЕРЕДОПЛАТИ!Оплата товару при отриманні
  • ЗНИЖКИ!Система знижок для кожного клієнта
  • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!

Гідравліка на мінітрактор/мототрактор

Мінітрактор та мототрактор – це найкращі помічники будь-якого фермера. Адже ці невеликі і компактні машини справляються майже з усіма видами сільськогосподарських робіт.
Гідравліка на мінітрактор/мототрактор

Мінітрактор та мототрактор – це найкращі помічники будь-якого фермера. Адже ці невеликі і компактні машини справляються майже з усіма видами сільськогосподарських робіт.

Ними можна і землю обробити, і зібрати врожай, і заготовити сіно чи виконати якісь комунальні роботи (прибирання снігу та сміття).

Щоб розширити цей спектр робіт, ще більше потрібно подбати про навісне обладнання. А чим складніше навісне обладнання, тим складніше його кріпити до мототрактора або мінітрактора. У цьому випадку настав час задуматися про прикріплення гідравлічного обладнання.

Навіщо потрібне гідравлічне обладнання?

У гідравліки дуже важлива функція - вона передає силовий момент від двигуна до навісного обладнання, тим самим дає водієві керувати ним і приводить його в дію. Значить - без гідравліки не обійтися у будь-якому разі.

Якщо ви самі вирішили зібрати мототрактор із мотоблоку, то тут про гідравліку потрібно потурбуватися обов'язково і без винятків. Адже без цієї конструкції машину немає сенсу збирати.

Якщо розглядати заводську техніку, то тут справи набагато простіші. На мінітракторах та готових мототракторах вже встановлено базову гідравлічну систему. Ось тільки питання, чи вистачить вам її потужності? Тоді вам потрібно подумати про гідропідсилювач.

Або ж, наприклад, ви захочете використовувати переднє навісне обладнання, таке як навантажувач або КУН.

Як вибирати гідравліку?

Потрібно звернути увагу на два ключові моменти: тиск і в'язкість рідини. Саме від в'язкості рідини залежить те, як швидко ваше обладнання реагуватиме на ваші команди.

А ось тиск має бути в межах 200-400 атм. Цього цілком вистачить для продуктивної роботи на мінітракторі або мототракторі.

Зазвичай, гідравлічне обладнання продається комплектами. Туди входять: гідронасос, гідроциліндр, розподільник, шланги, кронштейни, шків, набір штуцерів та болтів для кріплення обладнання.

Техніка безпеки під час використання гідравліки

Перед тим, як розпочинати роботу з гідравлічним обладнанням, слід пам'ятати, що нехтувати технікою безпеки — така собі ідея.

Адже рідина у цьому устаткуванні перебуває під дуже високим тиском. У разі неправильної експлуатації вона може вразити водія. І найлегше, чим він може відбутися це гематомами та мокрим одягом.

Де купити гідравлічне обладнання на мінітрактор/мототрактор?

До вибору гідравлічного обладнання потрібно поставитися серйозно, адже саме від нього залежатиме якість роботи навісного обладнання. Тому в цьому випадку потрібно уважно вивчити асортимент. Достойний асортимент гідравліки пропонує магазин Альянс Агро Техніка. Тут ви можете знайти гідравліку для свого мінітрактора або мототрактора за доступною ціною. У нас лише оригінальна продукція підтверджена сертифікатами.

Приємний бонус для наших покупців – безкоштовна доставка в будь-яку точку України.

ОТРИМАТИ ПОВНИЙ ПРАЙС
з фотографіями та цінами!
ЧОМУ ВИГІДНО КУПИТИ МОТОТРАКТОР У НАС?

ЯКІСТЬ

Ми продаємо лише сертифіковану техніку від провідних виробників.

ГАРАНТІЯ

Надаємо послуги з сервісного супроводу та гарантійного обслуговування.

ЦІНИ

Пряме співробітництво з виробниками – жодних додаткових націнок.

ПІДТРИМКА

Безкоштовні консультації в онлайн та телефонному режимі від провідних фахівців. Наші філії знаходяться у Києві, Полтаві та Одесі.

Лідер у рейтингу

Лідер у рейтингу

«Агро-Альянс» — Лідер з продажу сільгосптехніки в Україні!

Kentavr 160
МОТОТРАКТОР Булат Т-25

Інфоцентр