• НІЯКОЇ ПЕРЕДОПЛАТИ!Оплата товару при отриманні
  • ЗНИЖКИ!Система знижок для кожного клієнта
  • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!

Готуємо мінітрактор до роботи після зими

Після зими настає важливий етап підготовки техніки до весняних польових робіт. У статті ми докладно розповімо, що потрібно зробити, щоб навесні працювати комфортно та безпечно.

Готуємо мінітрактор до роботи після зими

Зимовий простий

Зимове зберігання небезпечне для мінітрактора тим, що під капотом може накопичуватися рідина, що негативно впливає на технічні вузли. Тому щоб не виявити іржу та збої роботи навесні, потрібно надійно законсервувати мінітрактор.

Для консервації застосовують брезентові мішки та утеплювачі. Утеплювач має покривати всі важливі вузли. Також, не забувайте і про заміну олії.

Підготовка до весни

Навіть якщо ваш мінітрактор зберігався дуже надійно, він все одно вимагає ретельного огляду, який допоможе виявити найменші несправності та усунути їх перед початком роботи. Якщо діагностика нічого не виявила, починайте заміну розхідників.

Крім того, перевірте:

  • фільтри;
     
  • силу натягу ременів;
     
  • ємності на наявність вмісту (після зими їх потрібно очистити).

 

Після діагностики перевірте трактор у русі. Покатайтеся на ділянці якийсь час. Це дозволить оцінити роботу машини після зими та виявити серйозні поломки. Якщо паливо витрачається на колишньому рівні, потужність двигуна не падає, а колір вихлопу не змінився, значить з технікою все гаразд: вона повністю готова до роботи.

Коли хоч один із перерахованих вище симптомів з'явився, звертайтеся за сервісною допомогою. Так ви вчасно полагодите трактор і буде готове до роботи на 100%.

 

ОТРИМАТИ ПОВНИЙ ПРАЙС
з фотографіями та цінами!
ЧОМУ ВИГІДНО КУПИТИ МОТОТРАКТОР У НАС?

ЯКІСТЬ

Ми продаємо лише сертифіковану техніку від провідних виробників.

ГАРАНТІЯ

Надаємо послуги з сервісного супроводу та гарантійного обслуговування.

ЦІНИ

Пряме співробітництво з виробниками – жодних додаткових націнок.

ПІДТРИМКА

Безкоштовні консультації в онлайн та телефонному режимі від провідних фахівців. Наші філії знаходяться у Києві, Полтаві та Одесі.

Лідер у рейтингу

Лідер у рейтингу

«Агро-Альянс» — Лідер з продажу сільгосптехніки в Україні!

Kentavr 160
МОТОТРАКТОР Булат Т-25

Інфоцентр