• НІЯКОЇ ПЕРЕДОПЛАТИ!Оплата товару при отриманні
 • ЗНИЖКИ!Система знижок для кожного клієнта
 • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!

Використання мінітрактора взимку

З розвитком сучасного сільського господарства пішли в минуле величезні, важкі трактори, все частіше фермери використовують мініатюрні машини. Вони зручні, маневрені та економічні.

Використання мінітрактора взимку

Мінітрактор для сільськогосподарських та комунальних сфер зазвичай використовується цілий рік. Навесні він допомагає готувати ґрунт, а влітку стригти траву, удобрювати ґрунт, поливати та орати. Взимку він допомагає прибирати сніг, возити вантажі та дробити наледь.

Широкий вибір навісного обладнання дозволяє без проблем справлятися з такими завданнями. Особливо це актуально для робіт комунального характеру. Для таких цілей трактор обладнають розпушувачем, навантажувачем, ямобуром або бульдозерним ножем.

Підготовка машини до зими

Починати підготовку слід із заміни олії. Перед цим трактор прогрівають. При роботі взимку машину частіше оглядають. Після завершення робіт необхідно зливати відстій з усіх баків.

Зимівка для мінітрактора теж потребує особливої ​​уваги. Техніку можна зберігати і на відкритій місцевості, якщо погода дозволяє, його потрібно лише накрити тентом. Однак, при сильних перепадах температур доцільно все ж таки поставити трактор у гараж.

Окремо варто приділити увагу шинам. Взимку вони піддаються сильному навантаженню, тому необхідно обробляти їх спеціальним захисним складом.

Який трактор використати взимку?

Рідко, хто купує мінітрактор спеціально для використання спеціально в зимовий період. Зазвичай беруть простий універсальний варіант, який відмінно працюватиме у будь-яку пору року. Якщо фермер купує таку машину, він повинен врахувати, що взимку навантаження на неї буде більше, а значить, краще відразу брати трактор, який має:

 • Вага вища за середню (наприклад 700 і вище кг);
   
 • Середній та вище рівень потужності (наприклад, 20 кінських сил);
   
 • Блокування диференціала - щоб машина не пробуксовувала;
   
 • Регулювання колії - ця функція знадобиться і влітку, і взимку.

В іншому, трактор взимку використовується за тим же принципом, що і зазвичай, тільки виконує трохи іншу роботу. 

ОТРИМАТИ ПОВНИЙ ПРАЙС
з фотографіями та цінами!
ЧОМУ ВИГІДНО КУПИТИ МОТОТРАКТОР У НАС?

ЯКІСТЬ

Ми продаємо лише сертифіковану техніку від провідних виробників.

ГАРАНТІЯ

Надаємо послуги з сервісного супроводу та гарантійного обслуговування.

ЦІНИ

Пряме співробітництво з виробниками – жодних додаткових націнок.

ПІДТРИМКА

Безкоштовні консультації в онлайн та телефонному режимі від провідних фахівців. Наші філії знаходяться у Києві, Полтаві та Одесі.

Лідер у рейтингу

Лідер у рейтингу

«Агро-Альянс» — Лідер з продажу сільгосптехніки в Україні!

Kentavr 160
МОТОТРАКТОР Булат Т-25

Інфоцентр