• НІЯКОЇ ПЕРЕДОПЛАТИ!Оплата товару при отриманні
  • ЗНИЖКИ!Система знижок для кожного клієнта
  • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!

Як зробити мінітрактор із мотоблоку

Мотоблоки, які є по суті двоколісними тракторами, стали чудовими помічниками багатьом українським фермерам. Що може робити мотоблок?
Як зробити мінітрактор із мотоблоку

Робота на землі – одна з найважчих фізичних робіт. Проводити цілі дні під палючим сонцем, збираючи врожай не знадобиться. На ринку з'являється дедалі більше техніки, яка значно спрощує земельні роботи. Навіть якщо у вас маленька ділянка і вам нема чого трактор, ви все одно можете механізувати свою працю. Мотоблоки, які є по суті двоколісними тракторами, стали чудовими помічниками багатьом українським фермерам.

Що може робити мотоблок?

  • обробляти землю;
  • садити та збирати врожай;
  • заготовляти сіно;
  • перевозити вантажі.

Єдиним недоліком мотоблоків є складність його керування. Для новачка воно буде складним та важким, а для фахівця просто важким. Щоб керувати мотоблоком, потрібно сильно застосовувати фізичну силу. У відповідь на цю проблему спочатку ентузіасти, а потім уже й підприємства почали випускати комплекти для переробки мотоблоків у мінітрактори. Як результат, сьогодні на ринку представлено багато KIT-наборів для переробки мотоблоку мінітрактор.

КІТ-набори: їхні види

Щоб вибрати потрібний вашому мотоблоку набір, потрібно спочатку визначитися, яка у нього система охолодження двигуна. Вони бувають двох типів: повітряні та водні. Давайте розглянемо набори двигунів повітряного типу.

Причіпний адаптер

Причіпний адаптер – найкраще рішення для тих, хто хоче зробити зі свого мотоблоку мінітрактор. Його чіпляють ззаду мотоблока - і ви отримуєте повноцінну чотириколісну техніку. Повертати машину можна буде ручками із мотоблоку. Вони кріпляться на шарнір, а він, у свою чергу, знаходиться біля зчеплення. Мінус причіпного адаптера - до нього не прикріпити навісне обладнання. Адаптери для легких мотоблоків з повітряною системою охолодження двигуна поділяються на три види.

  • Перші – це задні адаптери без карданного валу. Надійна рама дозволяє йому міцно чіплятись до двигуна. Також з ними йде кермо.
  • Ще один тип адаптерів – з карданним валом.
  • І третій тип – це передні адаптери. Оскільки вони мають привід, то до них можете кріпити навісне устаткування.

Для важких мотоблоків

Для техніки з водяною системою охолодження двигуна підійдуть такі набори: З коробкою передач з перемиканням у природному положенні. Рівна площина під сидінням забезпечує зручніший хід. Фреза підключається на передбачені заводом кріплення.

Недолік - нездатність перевозити важкі вантажі.

З розгорнутою коробкою перемикання передач При переробці коробка передач перевертається. Цей механізм має ряд переваг. По-перше, цей механізм здатний піднімати важкі вантажі. Ергономічне положення важеля перемикання передач. З мінусів механізм приводу фрези досить непростий для новачків.

 

До висновку хочемо сказати, що перше на що слід звертати увагу при покупці адаптера - це якість його збирання та загальна продуманість конструкції.

 

ОТРИМАТИ ПОВНИЙ ПРАЙС
з фотографіями та цінами!
ЧОМУ ВИГІДНО КУПИТИ МОТОТРАКТОР У НАС?

ЯКІСТЬ

Ми продаємо лише сертифіковану техніку від провідних виробників.

ГАРАНТІЯ

Надаємо послуги з сервісного супроводу та гарантійного обслуговування.

ЦІНИ

Пряме співробітництво з виробниками – жодних додаткових націнок.

ПІДТРИМКА

Безкоштовні консультації в онлайн та телефонному режимі від провідних фахівців. Наші філії знаходяться у Києві, Полтаві та Одесі.

Лідер у рейтингу

Лідер у рейтингу

«Агро-Альянс» — Лідер з продажу сільгосптехніки в Україні!

Kentavr 160
МОТОТРАКТОР Булат Т-25

Інфоцентр