• НІЯКОЇ ПЕРЕДОПЛАТИ!Оплата товару при отриманні
  • ЗНИЖКИ!Система знижок для кожного клієнта
  • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!

Як зробити навісне на мототрактор?

Робота на городі та в саду займає багато сил та часу, які можна витратити на своїх близьких. Ще, стоячи день безперервно під палючим сонцем забираючи врожай ви ризикуєте своїм здоров'ям. Але технології не стоять на місці і з кожним роком життя власників невеликих земельних ділянок стає легшим.
Як зробити навісне на мототрактор?

Робота на городі та в саду займає багато сил та часу, які можна витратити на своїх близьких. Ще, стоячи день безперервно під палючим сонцем забираючи врожай ви ризикуєте своїм здоров'ям. Але технології не стоять на місці і з кожним роком життя власників невеликих земельних ділянок стає легшим.

Мототрактор - чудовий помічник сучасного фермера. З ним можна обробити землю, зібрати врожай, удобрити землю та обробити врожай від паразитів — загалом він провадить всю сільськогосподарську роботу. До того, причепивши навісне обладнання, він може стати чудовою комунальною технікою: і від снігу очистить, і вантаж перевезе.

Як розширити функціонал трактора?

Щоб значно розширити функціонал мототрактора, до нього потрібно кріпити найрізноманітніше навісне обладнання. Якщо у вас невелика ділянка, покупка заводського навісного обладнання буде невигідною і окупиться через пару сезонів збирання врожаю. Начіпне обладнання можна зробити самостійно. Воно коштуватиме вам копійки — адже для його виготовлення можна використовувати підручні матеріали.

Навіщо потрібна навісне?

Щоб прикріпити таке обладнання вам знадобиться навішування. Вона не тільки може дозволити кріпити навісне обладнання, але й може передавати потужність двигуна.

Конструкція навішування

Щоб виготовити навішування знадобляться навички зварювання. Вона є формою трикутника зі сталевого профілю. Її потрібно зробити рухомою у вертикальній та горизонтальній площині. З'єднання з трактором також має бути рухомим. Це здійснюється завдяки центральному гвинту.

Навісне обладнання своїми руками

З конструкцією саморобного навісного розібралися, давайте тепер пробіжимося, яке ж навісне обладнання можна виготовити самостійно. У цьому нічого складного.

  • Найпростішими у виготовленні вважаються картоплекопалки та картоплесаджалки.
  • Також нескладно самому зробити КУН. Для нього використовують листкову сталь, яку кріплять до труб, зроблених також із сталі.
  • Дуже просто зробити відвал. Для цього підійде залізна труба. А для того, щоб прикріпити до навішування, потрібно зварити А-подібну конструкцію.
  • Найскладнішим у виготовленні вважається плуг. Щоб його зробити, потрібно знати правильним кут, під яким гнеться льох.

Ну ось, тепер ви знаєте принцип виготовлення навішування та навісного обладнання. Це дуже просто. Виготовивши самостійно ці деталі, ви зможете заощадити багато грошей. До того ж, зможете хвалитися своєю роботою перед сусідами :) Сподіваємося, ми надихнули вас на виготовлення навісного обладнання своїми руками, будемо раді, якщо ця стаття принесла вам користь.

ОТРИМАТИ ПОВНИЙ ПРАЙС
з фотографіями та цінами!
ЧОМУ ВИГІДНО КУПИТИ МОТОТРАКТОР У НАС?

ЯКІСТЬ

Ми продаємо лише сертифіковану техніку від провідних виробників.

ГАРАНТІЯ

Надаємо послуги з сервісного супроводу та гарантійного обслуговування.

ЦІНИ

Пряме співробітництво з виробниками – жодних додаткових націнок.

ПІДТРИМКА

Безкоштовні консультації в онлайн та телефонному режимі від провідних фахівців. Наші філії знаходяться у Києві, Полтаві та Одесі.

Лідер у рейтингу

Лідер у рейтингу

«Агро-Альянс» — Лідер з продажу сільгосптехніки в Україні!

Kentavr 160
МОТОТРАКТОР Булат Т-25

Інфоцентр