• НІЯКОЇ ПЕРЕДОПЛАТИ!Оплата товару при отриманні
  • ЗНИЖКИ!Система знижок для кожного клієнта
  • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!

Як вибрати мототрактор?

Виконання сільськогосподарських робіт власноруч вже давно неактуальне. Навіть якщо у вас маленька ділянка. Це забирає багато сил та часу. Багато фермерів України почали віддавати перевагу такій сільськогосподарській техніці, як мототрактор.

Як вибрати мототрактор?

Виконувати сільськогосподарські роботи власноруч вже давно неактуально. Навіть якщо у вас маленька ділянка. Це забирає багато сил та часу. Багато фермерів України почали віддавати перевагу такій сільськогосподарській техніці як мототрактор.

Це, можна сказати, суміш мотоблоку та трактора. Він значно дешевший за мінітрактор, а вже тим більше повноцінний трактор. Але не варто недооцінювати цей вид техніки через низьку ціну.

Переваги мототрактора

Мототрактор має ряд переваг.

  • перше, як ми вже сказали, це його ціна;
  • мототрактор окупається за короткий час; завдяки навісному устаткуванню у своєму функціоналі не поступиться великою сільськогосподарською технікою;
  • Мототрактор дуже простий в управлінні. З ним впоратися навіть водій-початківець;

Критерії вибору

Купівля мототрактора, як і будь-якої техніки, має бути обдуманою та виваженою. Щоб отримати техніку, яка підійде саме для вашої ділянки, варто врахувати деякі характеристики.

Визначтеся з потужністю

Якщо ваша ділянка зовсім невелика і все що вам потрібно це техніка, з якою ви будете більше відпочивати - то вибирайте мототрактор потужністю в 12 - 15 кінських сил. Його цілком вистачить на стрижку газону або для роботи на невеликому городі.

Якщо ви займаєтеся фермерством, але в масштабах не настільки великих для повноцінного трактора, то вам потрібна техніка потужністю до 25 кінських сил. Вони впораються із завданнями повноцінного трактора.

Але слід врахувати, що чим вища потужність, тим, відповідно, і вища ціна.

Габарити

Подумайте, де ви зберігатимете машину в неробочий час. Також зважте на розмір вашої ділянки — чи зможе трактор без перешкод проходити на ньому.

Вага

Ще один важливий критерій вибору – це вага. Чим вища вага, тим міцніший матеріал. А чим міцніший матеріал, тим якіснішим буде мототрактор.

Комплектація

Вибираючи ідеальну для себе модель, зверніть увагу на наявність деталей, які ми опишемо нижче.

Якщо на вас чекають великі обсяги роботи, то вибирайте краще мототрактор з гідропідсилювачем. Гідропідсилювач здатний полегшити керування. Для роботи з навісним обладнанням, швидше за все, знадобиться вал відбору потужності. У найпростіших моделях його може бути.

Якщо ви плануєте прикріплювати гідравлічне обладнання, вам будуть потрібні гідроклапани.

ОТРИМАТИ ПОВНИЙ ПРАЙС
з фотографіями та цінами!
ЧОМУ ВИГІДНО КУПИТИ МОТОТРАКТОР У НАС?

ЯКІСТЬ

Ми продаємо лише сертифіковану техніку від провідних виробників.

ГАРАНТІЯ

Надаємо послуги з сервісного супроводу та гарантійного обслуговування.

ЦІНИ

Пряме співробітництво з виробниками – жодних додаткових націнок.

ПІДТРИМКА

Безкоштовні консультації в онлайн та телефонному режимі від провідних фахівців. Наші філії знаходяться у Києві, Полтаві та Одесі.

Лідер у рейтингу

Лідер у рейтингу

«Агро-Альянс» — Лідер з продажу сільгосптехніки в Україні!

Kentavr 160
МОТОТРАКТОР Булат Т-25

Інфоцентр