• НІЯКОЇ ПЕРЕДОПЛАТИ!Оплата товару при отриманні
  • ЗНИЖКИ!Система знижок для кожного клієнта
  • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!

Як підготувати трактор до весни?

Весна – це найактивніший для трактора період. Більшість його продуктивності та функцій використовується саме в цей час. Зважаючи на великий рівень навантаження, важливо провести кілька підготовчих заходів для спецтехніки перед виходом у поле.

Як підготувати трактор до весни?

Наслідки зими

Підготовка трактора до весняних польових робіт починається ще взимку. Адже саме зимове зберігання визначає стан трактора навесні. Багато аграріїв не використовують трактори взимку. Якщо так, важливо забезпечити їм повну консервацію в гаражі, утепливши важливі вузли.

Велика проблема після зими – вплив вологи на металеві частини трактора. Вода під капотом може призвести до часткового руйнування вузлів та іржі. Тому завжди перевіряйте трактор на наявність таких аспектів.

Діагностика трактора та перевірка працездатності

Підготовка трактора до весни складається з кількох етапів:

  • Діагностика двигуна;
     
  • Заміна рідин та перевірка всіх вузлів;
     
  • Купівля додаткового обладнання у разі потреби.

 

Перед навесні слід провести ретельний огляд трактора. Для якісної продуктивної роботи навесні, треба поміняти всі розхідники: олію, гальмівну та охолоджувальну рідину. Фільтри також бажано перевірити. Також, змастіть вузли, перевірте силу натягу ременів та звільніть усі ємності. У цьому перший етап підготовки закінчено.

Далі, вам потрібно завести двигун та перевірити його роботу. Якщо ви помітили порушення у його роботі. Наприклад, падіння потужності або колір вихлопу, що змінився, значить з'явилася несправність. Проведіть кілька пробних поїздок, щоб переконатися у готовності двигуна до роботи.

Більшість фермерів потребують додаткового навісного обладнання. Краще купити його заздалегідь і перевірити роботу перед початком виїзду в поле.

 

ОТРИМАТИ ПОВНИЙ ПРАЙС
з фотографіями та цінами!
ЧОМУ ВИГІДНО КУПИТИ МОТОТРАКТОР У НАС?

ЯКІСТЬ

Ми продаємо лише сертифіковану техніку від провідних виробників.

ГАРАНТІЯ

Надаємо послуги з сервісного супроводу та гарантійного обслуговування.

ЦІНИ

Пряме співробітництво з виробниками – жодних додаткових націнок.

ПІДТРИМКА

Безкоштовні консультації в онлайн та телефонному режимі від провідних фахівців. Наші філії знаходяться у Києві, Полтаві та Одесі.

Лідер у рейтингу

Лідер у рейтингу

«Агро-Альянс» — Лідер з продажу сільгосптехніки в Україні!

Kentavr 160
МОТОТРАКТОР Булат Т-25

Інфоцентр