• НІЯКОЇ ПЕРЕДОПЛАТИ!Оплата товару при отриманні
  • ЗНИЖКИ!Система знижок для кожного клієнта
  • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!

Як правильно удобрювати землю навесні

Весною настає гаряча пора для дачників. Природа прокидається, отже пора готувати грунт до посіву. Для цього потрібно підібрати добрива у певних кількостях.

Як правильно удобрювати землю навесні

Необхідність підгодовування городу виникає щороку через виснаження ресурсів ґрунту. Якщо регулярно не збагачувати ґрунт, то врожайність поступово знижуватиметься. Щоб не допустити цього, керуйтеся порадами від досвідчених аграріїв.

Далі розглянемо кілька таких порад

Орієнтуйтесь на свої спостереження

Багато новачків удобрюють ґрунт строго за календарем. Краще починати підживлення, коли талих вод і снігу, що напіврозростає, вже немає на вашій ділянці. В іншому випадку, добрива можуть просто розчинитися у воді та піти з ґрунту разом з нею. Після висихання городу грунт втратить корисні властивості.

Вибирайте підживлення, виходячи з типу культур

Для плодових дерев вносите добрива трохи раніше, ніж для овочів. Це пов'язано з тим, що великі зелені насадження мають розвинену кореневу систему. Так коріння краще вбере у собі корисні речовини і врожай вийде якісним.

Експериментуйте

Не зупиняйтесь на одному типі добрив. Багато хто вибирає органічні добрива в силу їх більшої доступності. Органіка покращує біологічний склад ґрунту, що позитивно позначиться на врожаї.

Мінеральна кромка обходиться дорожче, але дозволяє швидше отримати якісний урожай. Вона не покращує структуру ґрунту, але дає рослинам швидкий доступ до необхідних для зростання речовин (фосфор чи азот). Крім того, з мінеральними добривами легко працювати. Успіхом користуються комплексні підживлення, з двома-трьома компонентами. Ними можна удобрювати і влітку, але дозування має бути знижено в кілька разів.

Головне у використанні будь-яких добрив - це чітко дотримуватися інструкції. Надлишок може зашкодити, а недолік не покращить ваш урожай. Щоб отримати хороший результат, орієнтуйтеся на наведені вище поради та прислухайтеся до досвідчених садівників.

Удобрювати землю зручніше із новим мінітрактором.

 

ОТРИМАТИ ПОВНИЙ ПРАЙС
з фотографіями та цінами!
ЧОМУ ВИГІДНО КУПИТИ МОТОТРАКТОР У НАС?

ЯКІСТЬ

Ми продаємо лише сертифіковану техніку від провідних виробників.

ГАРАНТІЯ

Надаємо послуги з сервісного супроводу та гарантійного обслуговування.

ЦІНИ

Пряме співробітництво з виробниками – жодних додаткових націнок.

ПІДТРИМКА

Безкоштовні консультації в онлайн та телефонному режимі від провідних фахівців. Наші філії знаходяться у Києві, Полтаві та Одесі.

Лідер у рейтингу

Лідер у рейтингу

«Агро-Альянс» — Лідер з продажу сільгосптехніки в Україні!

Kentavr 160
МОТОТРАКТОР Булат Т-25

Інфоцентр