• НІЯКОЇ ПЕРЕДОПЛАТИ!Оплата товару при отриманні
  • ЗНИЖКИ!Система знижок для кожного клієнта
  • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!

ЯК ЗРОБИТИ ГОРОД ПЛОДОРОДНИМ

ЯК ЗРОБИТИ ГОРОД ПЛОДОРОДНИМ

Щоб зробити город родючим, необхідно організувати сівозміну на городі

Для того щоб виростити на городі здорові та пишні рослини, необхідна родюча земля. Вона повинна містити гумус та поживні елементи. Не можна садити одні й самі рослини одному місці кілька років поспіль.

Для того щоб грамотно організувати сівозміну на грядці, необхідно класифікувати культури, що висаджуються.

Овочі поділяються за чотирма групами, залежно від вимогливості до ґрунnу.

Кожна група овочів повинна мати власну ділянку. Щороку кожна група овочів має займати ділянку сусідньої групи, через 4 роки вона має повернутися на свою ділянку.

Культури у сівозміні діляться за сімействами

  • вимогливі овочі потребують великої кількості корисних речовин та поживних елементів. Ділянки, де будуть висаджені такі рослини, необхідно підгодовувати компостом раз на 2 тижні. До цієї групи входять: цвітна капуста, білокачанна капуста, савойська капуста, брюссельська капуста, редис, салати, топінамбур, гарбуз, диня, огірок.
  • овочі середньої вимогливості потребують добрив тільки на початку сезону. Після цього їх достатньо один раз на місяць поливати чаєм на основі трав. До цієї групи входять: баклажан, перець, картопля, томати.
  • невибагливі рослини їх можна вирощувати без підживлення. Це такі рослини: квасоля, петрушка, всі види цибулі, базилік, буряк, морква.
  • бобові мають властивість накопичувати азот із повітря. У корінні у цих рослин живуть бактерії, які збирають азот. Тому збираючи горох або квасолю, необхідно залишати на городі стебла цих рослин до того моменту, як вони в'януть. А при закопуванні городу у весняний період залишки бадилля необхідно закапати в землю. Це допоможе покращити структуру ґрунту та підвищити кількість необхідних мікроорганізмів у ґрунті.

Схема сівозміни овочевих культур

Перший рік: необхідно поділити город на 4 частини. Перша буде призначена для вибагливих культур, друга - для середньовимогливих, третя - для невибагливих, а на четвертій - бобові.

другий і наступні роки вимогливі переходять на ділянку бобових;

Щоб запам'ятати де і що ви вирощуєте, потрібно завести щоденник. У ньому необхідно мати план сівозміни посадок. Він допоможе навести лад на вашому городі, а ваші рослини завжди будуть пишними та соковитими.

 

 

ОТРИМАТИ ПОВНИЙ ПРАЙС
з фотографіями та цінами!
ЧОМУ ВИГІДНО КУПИТИ МОТОТРАКТОР У НАС?

ЯКІСТЬ

Ми продаємо лише сертифіковану техніку від провідних виробників.

ГАРАНТІЯ

Надаємо послуги з сервісного супроводу та гарантійного обслуговування.

ЦІНИ

Пряме співробітництво з виробниками – жодних додаткових націнок.

ПІДТРИМКА

Безкоштовні консультації в онлайн та телефонному режимі від провідних фахівців. Наші філії знаходяться у Києві, Полтаві та Одесі.

Лідер у рейтингу

Лідер у рейтингу

«Агро-Альянс» — Лідер з продажу сільгосптехніки в Україні!

Kentavr 160
МОТОТРАКТОР Булат Т-25

Інфоцентр