• НІЯКОЇ ПЕРЕДОПЛАТИ!Оплата товару при отриманні
 • ЗНИЖКИ!Система знижок для кожного клієнта
 • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!

Як вибрати мотоблок?

Дачники, які всерйоз займаються своєю ділянкою, не зможуть обійтися найпростішими інструментами. Обробити один гектар руками непросто, для цього потрібне серйозніше обладнання. Перший помічник у такій справі – мотоблок.

Як вибрати мотоблок?

Мотоблок обладнаний валом відбору потужності та працює за рахунок колісної тяги. Він відрізняється простим керуванням та широкою функціональністю.

Види мотоблоків

Оскільки мотоблок коштує багато і купується на багато років, до вибору варто підійти з особливою відповідальністю. Насамперед визначтеся з потужністю та можливостями обладнання.

Мотоблоки бувають таких типів.

Легкі

Зазвичай працюють на бензині. Їхня ключова перевага — ціна. Така машина оснащена малолітражним двигуном потужністю 6-9 к.с. Техніка варта культивації на середню глибину.

Легкий мотоблок підходить для ділянки трохи більше 15-20 соток. Він працює зі статичною наважкою: плуг, підгортання, копальник та ін.

Середні

Середні за потужністю мотоблоки легко обробляють площу понад 20 соток. Вони підтримують роботу з великим спектром навісного обладнання, включаючи динамічні інструменти. Наприклад, роторну косарку, активну ґрунтофрезу або щітку. Більшість середніх моделей можна оснастити причепом, перетворивши на простий транспортник.

Важкі

У важкий сегмент входять дорогі та функціональні мотоблоки. Порівняно з попередніми видами, вони відрізняються великими габаритами та вагою. Машини оснащуються потужними дизельними двигунами з водяним охолодженням.

Параметри вибору

Щоб вибрати оптимальний для свого городу варіант, орієнтуйтесь на показники вашої ділянки.

Розглянемо кілька основних критеріїв вибору техніки.

 • Потужність. Потужність мотоблоку залежить від розміру ділянки: чим більше город, тим продуктивніша техніка потрібна.
   
 • Вага. Складний ґрунт вимагає важкої техніки. Безумовно, можна причепити ґрунтозачепи, але якщо мотоблок занадто легкий, він не зможе ефективно обробляти такий ґрунт.
   
 • Паливо. Бензинові двигуни більш тихі та відрізняються меншим рівнем компресії. Дизельні витрачають мало палива та розвивають велику тягу.
   
 • Виробник. Для малого фермерського господарства немає сенсу купувати дорогу європейську чи японську техніку. Ви витратите багато грошей та не відчуєте велику різницю. Придивіться до китайських аналогів або проміжних (українських та російських).

 

Якщо купуєте техніку на довгі роки, не нехтуйте обкаткою та вчасно проводьте обслуговування.

 

ОТРИМАТИ ПОВНИЙ ПРАЙС
з фотографіями та цінами!
ЧОМУ ВИГІДНО КУПИТИ МОТОТРАКТОР У НАС?

ЯКІСТЬ

Ми продаємо лише сертифіковану техніку від провідних виробників.

ГАРАНТІЯ

Надаємо послуги з сервісного супроводу та гарантійного обслуговування.

ЦІНИ

Пряме співробітництво з виробниками – жодних додаткових націнок.

ПІДТРИМКА

Безкоштовні консультації в онлайн та телефонному режимі від провідних фахівців. Наші філії знаходяться у Києві, Полтаві та Одесі.

Лідер у рейтингу

Лідер у рейтингу

«Агро-Альянс» — Лідер з продажу сільгосптехніки в Україні!

Kentavr 160
МОТОТРАКТОР Булат Т-25

Інфоцентр