Як виростити гарбуз - Чемпіон за допомогою мототрактора
Цей плід найчастіше нагадує про себе рекордами. Гігантські гарбузи часто стають приводом для новин. Цю культуру називають серед найдавніших культур. Триста років тому вона вже виростала в Америці. Спочатку гарбуз поширився у південних частинах Європи, а вже пізніше насіння гарбуза завезли в Україну.
Різновиди гарбуза
Сорти та види в основному поділяються на дві групи - кормові сорти та сорти столові. Обробляють, як правило, овоч трьох видів: великоплідну, твердокору та мускатну. Є ще дуже цікавий сорт гарбуза «Усмішка». Вона чудова тим, що утворює невеликі плоди вагою одного кілограма. Зате їх може бути чимало. При цьому, цей гарбуз кущовий. Тобто її втечі далеко не розбігаються по землі. Тому вона чудово підходить для саду з невеликою площею.
Як висаджувати гарбуза
Ґрунт для гарбуза добре розпушують та звільняють від усіх бур'янів за допомогою мототрактора. Потім перед самісіньким посівом землю скопують на глибину дванадцять-вісімнадцять сантиметрів за допомогою двох або трьох корпусного плуга. Гарбуз висаджують на невеликій відстані один від одного. Додавати добрива можна одразу в лунку. На легких ґрунтах сіють прямо по поверхні, а на вологих формують грядки. Насіння для прогріву вибирають найбільші і прогрівають їх при температурі шістдесят градусів дві-три години. Потім дві-три доби пророщують у теплому місці, у вологому тирсі або тканині. Щоб збільшити холодостійкість проводять проморожування. Насіння поміщене в тканину, кладуть на дві доби в холодильник. Можна вирощувати плід через розсаду, двадцять п'ять-тридцять днів. Вона має бути готова до висадки на початок червня. Найпоширенішим способом посіву цього овоча є широкорядний. Відстань між рослинами залежить від виду, сорту. Чим частіше буде посаджена рослина, тим дрібнішими будуть плоди. Після появи сходів, посіви охороняють від птахів та від зворотних холодів. Найкращий спосіб – закриття плівкою. Можна поставити каркасні плівкові укриття.
ДОГЛЯД ЗА РОСЛИНОЮ
При формуванні одного-двох листків, рослину при прополюванні проріджують. При наступному прополюванні виробляють остаточну проривку, у фазі трьох-чотирьох листочків. У кожній лунці залишають по одній, більш зрілій рослині. Інші не висмикують, а прищипують. На протязі всього зростання проводять розпушування ґрунту та прополювання в рядах. Найкращим добривом, в даному випадку, є гній, що перепрів. Якщо його не знайти, то в магазинах досить великий вибір добрив. Рослина дуже любить азотні підживлення. Плодоносні рослини рясно поливають. На рослину використовують одне відро води. Дозрівання гарбуза: серпень, вересень. Збирають урожай весь разом, не чекаючи на заморозки.
КОРИСТЬ Гарбузової каші
Гарбуз є цінним овочом через вміст у його м'якоті величезної кількості мінеральних речовин. Залізо, цинк, нафту. Ці мінерали беруть активну участь у процесах кровотворення. Вживання гарбузової каші корисне при гіпертонії, ожирінні та порушенні обміну речовин.
з фотографіями та цінами!
ЯКІСТЬ
Ми продаємо лише сертифіковану техніку від провідних виробників.
ГАРАНТІЯ
Надаємо послуги з сервісного супроводу та гарантійного обслуговування.
ЦІНИ
Пряме співробітництво з виробниками – жодних додаткових націнок.
ПІДТРИМКА
Безкоштовні консультації в онлайн та телефонному режимі від провідних фахівців. Наші філії знаходяться у Києві, Полтаві та Одесі.
«Агро-Альянс» — Лідер з продажу сільгосптехніки в Україні!
- 105 774.00грн
- -16%
355 898.40грн300 730.00грн - 294 508.00грн
- 744 566.00грн
- 335 988.00грн
- -13%
299 900.40грн260 494.40грн
- -1%
1 223 660.00грн1 215 986.20грн - -16%
223 992.00грн188 734.00грн - -8%
19 827.44грн18 334.16грн