• НІЯКОЇ ПЕРЕДОПЛАТИ!Оплата товару при отриманні
  • ЗНИЖКИ!Система знижок для кожного клієнта
  • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!

Які бувають шини для мінітракторів?

Сучасні мінітрактори експлуатують у будь-яких дорожніх умовах, тому машини обладнуються різними колесами, залежно від покриття. Відрізняються як розміри, а й технічні показники шин.

 

Які бувають шини для мінітракторів?

Малюнок протектора

Почнемо з найпростішого протектора. У задньопривідних тракторах малюнок передніх шин виконаний у формі поздовжнього поглиблення, що забезпечує низький опір коченню. Протектор задніх коліс найчастіше роблять у вигляді V-подібного грунтозачепа («ялинки»).

У повнопривідних мінітракторах ялинковий протектор є на всіх колесах. Грунтозачепи бувають як кутові, які ми вже розглянули, і прямі. Прямі рекомендується застосовувати на сухому ґрунті, а V-подібні на вологому.

Також існує гума з розширеним протектором для кращого зчеплення, але вони витрачають більше палива.

Різниця у конструкції

Конструкція шин впливає їх витривалість і термін експлуатації. Її класифікують аналогічно з автомобільною гумою: Шини бувають: радіальні та діагональні. У перших нитки корда розташовані по довжині радіуса колеса, тоді як у других під кутом щодо нього.

Крім того, випускають гуму з нейлоновим або металевим кордом. Кожен тип шин має свої плюси та мінуси. Наприклад, радіальні менш жорсткі, а діагональні краще витримують бічний удар. Гума з нейлоновими нитками еластичніша, ніж з металевими, але сталевий корд збільшує її довговічність.

Основні типорозміри шин: 4,0-14; 6,0-16 та 7,5-16 для передніх та 9,5-20; 9,5-24 та 11,2-28 для задніх.

Шини для мінітракторів повинні бути зносостійкими та витримувати мороз. Для важких навантажень краще купувати гуму з металевим кордом та спеціальними товстими прошарками. Це забезпечує потужну тягу незалежно від погодних умов.

 

ОТРИМАТИ ПОВНИЙ ПРАЙС
з фотографіями та цінами!
ЧОМУ ВИГІДНО КУПИТИ МОТОТРАКТОР У НАС?

ЯКІСТЬ

Ми продаємо лише сертифіковану техніку від провідних виробників.

ГАРАНТІЯ

Надаємо послуги з сервісного супроводу та гарантійного обслуговування.

ЦІНИ

Пряме співробітництво з виробниками – жодних додаткових націнок.

ПІДТРИМКА

Безкоштовні консультації в онлайн та телефонному режимі від провідних фахівців. Наші філії знаходяться у Києві, Полтаві та Одесі.

Лідер у рейтингу

Лідер у рейтингу

«Агро-Альянс» — Лідер з продажу сільгосптехніки в Україні!

Kentavr 160
МОТОТРАКТОР Булат Т-25

Інфоцентр