• НІЯКОЇ ПЕРЕДОПЛАТИ!Оплата товару при отриманні
  • ЗНИЖКИ!Система знижок для кожного клієнта
  • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!

Яке мастило заливати в мінітрактор

Дедалі більше фермерів віддають перевагу обробці землі машинами. це обумовлено тим, що машинна обробка землі проводиться набагато швидше та якісніше. Все частіше фермери використовують мінітрактори. Вони маневрені, легкі в управлінні та догляді, а також їхня вартість набагато менша, ніж вартість повноцінного трактора.
Яке мастило заливати в мінітрактор

Дедалі більше фермерів віддають перевагу обробці землі машинами. це обумовлено тим, що машинна обробка землі проводиться набагато швидше та якісніше. Все частіше фермери використовують мінітрактори. Вони маневрені, легкі в управлінні та догляді, а також їхня вартість набагато менша, ніж вартість повноцінного трактора.

Навіщо заливати мастило?

Щоб машина прослужила довше, а ремонт був не частим, потрібно як слід доглядати деталі. Запобігти зносу деталей і продовжити їхню службу допоможе своєчасна заміна масла. Проводити її потрібно у кількох секціях мінітрактору. Для кожної секції потрібний свій вигляд. Давайте розглянемо яку секцію яке масло потрібно.

Двигун

Двигуну потрібно звернути особливу увагу. Адже на нього покладено найбільші навантаження. Ця деталь завжди працює в інтенсивному режимі і, швидше за все, при високих температурах. У двигун потрібно заливати виключно дизельне масло. Також не слід заощаджувати на маслі для цієї секції машини. Адже якщо двигун вийде з ладу, а його ремонт коштуватиме дуже дорого. На які властивості масло варто звернути увагу при його виборі. По-перше, потрібно подивитися на в'язкість. Ще важливий склад. Мастило може бути мінеральною, синтетичною та напівсинтетичною. Але головний критерій – це температурна межа. Звертайте увагу, для якого сезону призначено мастилом. Для літа, зими чи всесезонне.

Частота заміни - у всіх виробників по-різному, але в середньому кожні 50 мотогодин.

Трансмісія

Мастило для цієї секції машини також дуже важлива. Справа в тому, що масло допомагає тут знизити навантаження у вузлах тертя агрегатів. В області його застосування дуже широкий діапазон температур, високий тиск та швидкість ковзання деталей. Тому масло має бути якісним і до його вибору потрібно підійти відповідально. Інакше ви можете зіткнутися зі швидким зношуванням та пошкодженнями деталей. При використанні масла в деталях трансмісії створюється плівка, що змащує. Завдяки їй механізми витримують високі температури і великі навантаження при терті.

Змінювати масло для трансмісії також потрібно відповідно до інструкції виробника. Але в середньому це потрібно робити кожні 100 - 150 мотогодин. Системи фільтрації У системі фільтрації також важливо використовувати мастило. Рідина масла бере на себе весь пил та бруд, не дозволяючи переходити в циліндр. Тут не важливо, яке масло використовувати. Можна навіть відпрацьоване. Тільки ось міняти його потрібно після кожних проведених робіт. Це потрібно, щоб очищення повітря було якісним.

Гідравлічна система

Тут все просто - мастило служить весь термін служби цієї системи і думати над його заміною вам не доведеться. Не нехтуйте заміною масла - так ваш залізний помічник прослужить вам вірою та правдою довгі роки.

ОТРИМАТИ ПОВНИЙ ПРАЙС
з фотографіями та цінами!
ЧОМУ ВИГІДНО КУПИТИ МОТОТРАКТОР У НАС?

ЯКІСТЬ

Ми продаємо лише сертифіковану техніку від провідних виробників.

ГАРАНТІЯ

Надаємо послуги з сервісного супроводу та гарантійного обслуговування.

ЦІНИ

Пряме співробітництво з виробниками – жодних додаткових націнок.

ПІДТРИМКА

Безкоштовні консультації в онлайн та телефонному режимі від провідних фахівців. Наші філії знаходяться у Києві, Полтаві та Одесі.

Лідер у рейтингу

Лідер у рейтингу

«Агро-Альянс» — Лідер з продажу сільгосптехніки в Україні!

Kentavr 160
МОТОТРАКТОР Булат Т-25

Інфоцентр