• НІЯКОЇ ПЕРЕДОПЛАТИ!Оплата товару при отриманні
  • ЗНИЖКИ!Система знижок для кожного клієнта
  • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!

Який квадроцикл кращий: проблеми вибору

При виборі квадроцикла необхідно обов'язково врахувати ваші очікування від цієї техніки. Це нормально, що вам хочеться отримати найкрутіший квадроцикл. Тому в цій статті ми хочемо розповісти про топові моделі 2020 року.

Який квадроцикл кращий: проблеми вибору

Що таке квадроцикл?

Квадроцикл – слово, яке у всіх на слуху. Їх можна зустріти під час відпочинку та навіть на фермах. Це універсальний засіб пересування, який добре проходить на бездоріжжі. Переоране поле, болота та цілковита розруха – це все звичайне середовище для квадроцикла. Квадроцикл чимось схожий на мотоцикл. Тільки він є чотириколісним засобом пересування з кермом велосипедного типу. Це значно покращує його стійкість. 

У этого средства передвижения очень широкий спектр предназначений. Некоторые используют в спорте, а некоторые — для перевозки грузов. Квадроциклы мощные и могут доставить груз куда угодно. 

 

Скільки коштує квадроцикл?

Вартість квадроцикла, як і будь-який транспортний засіб, залежить від:

  • потужності (є квадроцикли як для дорослих, так і для дітей, для вантажних перевезень або для активного відпочинку);
  • компанії-виробника;
  • технічні характеристики.

 

В інтернет-магазині Агро Альянс ви можете підібрати квадроцикл щодо свого бюджету.

 

Як вибрати квадроцикл?

Якщо вас давно приваблює можливість роз'їжджати бездоріжжям або вам потрібен надійний помічник, який впорається з важкими вантажами навіть на ораній землі, то вам потрібно познайомитися з квадроциклом. Який квадроцикл купити? При виборі квадроцикла необхідно обов'язково врахувати ваші очікування від цієї техніки. Визначтеся, для чого вам потрібен квадроцикл:

 

  • для активного відпочинку;
  • для спорту;
  • для перевезення вантажів

 

Тому вже можна переходить в магазин і вибирати виходячи з ваших вимог. Ви можете зв'язатися з нашим менеджером, щоб підібрати свій ідеальний квадроцикл, який порадує технічними характеристиками та не вдарить по бюджету.

Топ найкращих квадроциклів 2020

Це нормально, що вам хочеться отримати найкрутіший квадроцикл. Тому в цій статті ми хочемо розповісти про топові моделі 2020 року. На нашому сайті найпопулярніші моделі, які пройшли перевірку довірою покупців:

 

FORTE BRAVES 200

Він відрізняється відносно невисокою ціною, а також надійністю. Виробник Forte – відомий своєю якісною технікою. Найшвидший квадроцикл серед усіх перерахованих нижче - 95 км/год.

FORTE HUNTER 125

Бюджетний варіант для вашого сільського господарства чи активного відпочинку. Дуже просте управління, з яким впорається навіть підліток. Потужність - лише 8 кінських сил, але потужність розвиває до 60 км/год.

HISUN 300

Більш важка модель сподобається любителям комфорту. Оснащений зручним сидінням зі спинкою. Ще ця модель розвиває швидкість до 72 км/годину. Але потужність його двигуна складаємо 23 кінські сили.

HISUN 400

Утилітарний квадроцикл, що підійде для перевезення вантажів. Його потужність складає 28 кінських сил. Квадроцикл можна використовувати як у практичних цілях, так і для активного відпочинку. Розвиває швидкість до 65 км/годину.

HISUN 550

Він поєднує у собі як відмінні технічні характеристики, і простоту управління. Потужність 35 кінських сил дозволяє виконувати деякі сільськогосподарські роботи. Щоб вибрати найшвидший квадроцикл і найпридатніший для ваших цілей, звертайтеся до наших фахівців. Ми обов'язково проконсультуємо вас та допоможемо визначитися!

 

ОТРИМАТИ ПОВНИЙ ПРАЙС
з фотографіями та цінами!
ЧОМУ ВИГІДНО КУПИТИ МОТОТРАКТОР У НАС?

ЯКІСТЬ

Ми продаємо лише сертифіковану техніку від провідних виробників.

ГАРАНТІЯ

Надаємо послуги з сервісного супроводу та гарантійного обслуговування.

ЦІНИ

Пряме співробітництво з виробниками – жодних додаткових націнок.

ПІДТРИМКА

Безкоштовні консультації в онлайн та телефонному режимі від провідних фахівців. Наші філії знаходяться у Києві, Полтаві та Одесі.

Лідер у рейтингу

Лідер у рейтингу

«Агро-Альянс» — Лідер з продажу сільгосптехніки в Україні!

Kentavr 160
МОТОТРАКТОР Булат Т-25

Інфоцентр