• НІЯКОЇ ПЕРЕДОПЛАТИ!Оплата товару при отриманні
 • ЗНИЖКИ!Система знижок для кожного клієнта
 • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!

Який трактор можна купити для ділянки 2 га?

Невеликі ділянки розміром 1-2 гектари найчастіше зустрічаються у сфері приватного сільського господарства. Вони вимагають регулярної обробки будь-якої пори року. Влітку та навесні поля засівають, а восени збирають урожай. Навіть взимку, городи та сади можуть потребувати прибирання зайвого снігу. 

Який трактор можна купити для ділянки 2 га?

Саме для ділянок площею не більше 2 га створено мінітрактори. Це надійні помічники у господарстві, які можуть виконувати ту саму роботу, що й повнорозмірні побратими. Маленькі машини легко справляються з оранкою, посівом, прибиранням, бороною та транспортуванням.

Широкий вибір навісного обладнання робить спецтехніку універсальною, перетворюючи її на екскаватор, снігоприбиральник або транспортер.

Чим керуватися при виборі?

Два гектари – це невелика площа. Відповідно і мінітрактор для неї потрібен малої потужності. Далі розглянемо, на що потрібно звертати увагу при покупці:

 • Потужність трактора - від неї залежить продуктивність, енергоємність та загальна вага машини. Для двох гектарів буде достатньо потужності 10-15 к.с. Більше можна, але має сенс лише, коли ділянку і кількість роботи планують збільшити в майбутньому.
   
 • Коробка передач - механічна трансмісія рекомендується для обробки ґрунту, а автомат для стрижки газону та прибирання снігу.
   
 • Охолодження – краще брати трактор із водяним охолодженням. Воно набагато ефективніше за повітряний і збільшує термін експлуатації силового агрегату.
   
 • Регульована колія – необов'язкова, але корисна опція, яка дозволяє працювати з різними типами насаджень.
   
 • Блокування диференціала - особливість більшості сучасних тракторів, що знижує ризик буксирування на пухкому ґрунті.

 

Малопотужні трактори недорогі, економічні та невибагливі в обслуговуванні. Головне, це регулярний догляд та заміна розхідників. Взимку краще зберігати машину в гаражі накривши брезентом.

 

ОТРИМАТИ ПОВНИЙ ПРАЙС
з фотографіями та цінами!
ЧОМУ ВИГІДНО КУПИТИ МОТОТРАКТОР У НАС?

ЯКІСТЬ

Ми продаємо лише сертифіковану техніку від провідних виробників.

ГАРАНТІЯ

Надаємо послуги з сервісного супроводу та гарантійного обслуговування.

ЦІНИ

Пряме співробітництво з виробниками – жодних додаткових націнок.

ПІДТРИМКА

Безкоштовні консультації в онлайн та телефонному режимі від провідних фахівців. Наші філії знаходяться у Києві, Полтаві та Одесі.

Лідер у рейтингу

Лідер у рейтингу

«Агро-Альянс» — Лідер з продажу сільгосптехніки в Україні!

Kentavr 160
МОТОТРАКТОР Булат Т-25

Інфоцентр