• НІЯКОЇ ПЕРЕДОПЛАТИ!Оплата товару при отриманні
  • ЗНИЖКИ!Система знижок для кожного клієнта
  • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!

Китайські мінітрактори: переваги

Мінітрактори вироблені в Китаї призначені для застосування на невеликих ділянках. Завдяки компактним розмірам, вони зарекомендували себе як маневрену і практичну техніку.

Китайські мінітрактори: переваги

Виділимо ключові переваги китайських мінітракторів і поговоримо про них докладніше.

Доступність

Низька ціна – головна перевага китайських машин. Багато європейських та американських тракторів коштують у кілька разів дорожче. У цьому вони пропонують аналогічний функціонал.

Економічність

Китайські мінітрактори оснащені економічними моторами. Крім того, ви будете економити на сервісі, адже сьогодні запчастини для такої техніки можна знайти де завгодно і коштують вони недорого.

Функціональність

Начіпні інструменти роблять з китайського мінітрактора багатоцільову машину, яка не лише обробляє землю. З наважкою машину можна перетворити на газонокосарку, транспортер, снігоприбиральник і т.д.

Невибагливість

При регулярному відході мінітрактор з Китаю прослужить мінімум 10 років до капітального ремонту. Головне вчасно змінювати розхідники та дотримуватися правил підготовки техніки до сезону.

Попит на китайські трактори великий не лише у країнах СНД. Деякі відомі бренди вже давно постачають машини до Європи. У середньому моторесурс техніки складає 1500 годин, а це дуже непоганий показник.

 

ОТРИМАТИ ПОВНИЙ ПРАЙС
з фотографіями та цінами!
ЧОМУ ВИГІДНО КУПИТИ МОТОТРАКТОР У НАС?

ЯКІСТЬ

Ми продаємо лише сертифіковану техніку від провідних виробників.

ГАРАНТІЯ

Надаємо послуги з сервісного супроводу та гарантійного обслуговування.

ЦІНИ

Пряме співробітництво з виробниками – жодних додаткових націнок.

ПІДТРИМКА

Безкоштовні консультації в онлайн та телефонному режимі від провідних фахівців. Наші філії знаходяться у Києві, Полтаві та Одесі.

Лідер у рейтингу

Лідер у рейтингу

«Агро-Альянс» — Лідер з продажу сільгосптехніки в Україні!

Kentavr 160
МОТОТРАКТОР Булат Т-25

Інфоцентр