• НІЯКОЇ ПЕРЕДОПЛАТИ!Оплата товару при отриманні
  • ЗНИЖКИ!Система знижок для кожного клієнта
  • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!

Китайські трактори: секрет популярності

Трактори з Китаю стрімко завойовують ринок, витісняючи дорожчі американські та європейські варіанти. Ще кілька років тому до такої техніки ставилися з побоюванням. Це пов'язано з китайськими авто, які знаходяться в ультрабюджетному сегменті та показують не найкращу якість.

Китайські трактори: секрет популярності

З тракторами все інакше: від них потрібно тільки якісне виконання завдань і з цим китайська спецтехніка добре справляється.

Виділимо кілька переваг китайських тракторів над ринком.

Простота

На відміну від «європейських» і «американців», трактори з Китаю не так сильно напхані електронікою. Але навіть компактні машини з 20-сильним двигуном можуть похвалитися повним приводом, гідропідсилювачем керма та редукторним мостом.

Великий вибір

Китайці постійно вдосконалюють свою техніку, замінюючи застарілі моделі. Це створює величезний асортимент на українському ринку. Часто торішня модель ще знаходиться на вершині популярності, а компанія вже випускає їй заміну.

Універсальність

Вона виявляється як у роботі, і у ремонті. Більшість китайських тракторів можуть виконувати складні роботи завдяки навісному устаткуванню. До них можна підключати фірмову та сторонню навішування.

Трактори з Китаю невибагливі та недорого обходяться у ремонті.

Вартість

Вирішальний фактор на користь «китайців». Деякі моделі навіть дешевші за українські та білоруські машини. За невелику вартість виробники пропонують купити потужну техніку із сучасним дизайном та комфортним робочим місцем.

Китайська техніка – доступний спосіб механізувати ручну працю на ділянці. У середньому вона розрахована на 10 років регулярної роботи, а потім потрібно проводити ремонт.

 

ОТРИМАТИ ПОВНИЙ ПРАЙС
з фотографіями та цінами!
ЧОМУ ВИГІДНО КУПИТИ МОТОТРАКТОР У НАС?

ЯКІСТЬ

Ми продаємо лише сертифіковану техніку від провідних виробників.

ГАРАНТІЯ

Надаємо послуги з сервісного супроводу та гарантійного обслуговування.

ЦІНИ

Пряме співробітництво з виробниками – жодних додаткових націнок.

ПІДТРИМКА

Безкоштовні консультації в онлайн та телефонному режимі від провідних фахівців. Наші філії знаходяться у Києві, Полтаві та Одесі.

Лідер у рейтингу

Лідер у рейтингу

«Агро-Альянс» — Лідер з продажу сільгосптехніки в Україні!

Kentavr 160
МОТОТРАКТОР Булат Т-25

Інфоцентр