• НІЯКОЇ ПЕРЕДОПЛАТИ!Оплата товару при отриманні
  • ЗНИЖКИ!Система знижок для кожного клієнта
  • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!

Коли мінітрактор кращий за мотоблок

Завдяки технічним розробкам ринок сільгосптехніки забитий машинами різного призначення та потужності. Новачку складно визначитися з вибором. Дилема вибору найчастіше виникає при виборі конкретного виду техніки: купити мотоблок або малолітражний траткор? Вони прив'язані виконувати ту саму роботу, але з іншого боку це абсолютно різні конструкції та механізми. 

Коли мінітрактор кращий за мотоблок

Мотоблок та мінітрактор

Мотоблоки - одновісна техніка, яка створена для оранки, збирання врожаю, косовиці трави та інших сільськогосподарських завдань. Вони бувають:

  • легені;
     
  • середні;
     
  • тяжкі.

 

Кожен із видів заточений під певне навантаження.

Для роботи мотоблока людині потрібно йти за нею та контролювати весь процес. Наявність ручної праці – головна відмінність. Зазначимо, що важкий мотоблок коштує дешевше за середній мінітрактор, що для багатьох — головний критерій вибору.

Мінітрактор – повністю самохідна машина, де від оператора потрібно лише крутити кермо та перемикати передачі. Компактний трактор максимально наближений до функціоналу повнорозмірних машин, але керувати ним набагато простіше.

Застосування трактора на ділянці значно полегшує роботу. Ви можете обладнати його різноманітними інструментами, розширивши функціонал. Крім того, за допомогою машини можна перевозити вантажі, вага яких залежить від вантажопідйомності.

Коли краще купити мінітрактор?

Крім ціни, ключовий критерій вибору - площа ділянки, що обробляється. Якщо ви маєте невелике приватне господарство з ділянкою не більше 1 гектара, можна обійтися мотоблоком. Для великих угідь покупка мотоблока - абсурд, т.к. крім фінансових вкладень, ви будете витрачати колосальну кількість сил та часу.

При виборі мінітрактора зверніть увагу на китайські машини. Вони коштує дешевше за інших і пропонують гідний функціонал. Тракторну техніку можна легко експлуатувати будь-якої пори року: навесні для посіву, восени для збирання, а взимку для розчищення ділянки від снігу.

 

ОТРИМАТИ ПОВНИЙ ПРАЙС
з фотографіями та цінами!
ЧОМУ ВИГІДНО КУПИТИ МОТОТРАКТОР У НАС?

ЯКІСТЬ

Ми продаємо лише сертифіковану техніку від провідних виробників.

ГАРАНТІЯ

Надаємо послуги з сервісного супроводу та гарантійного обслуговування.

ЦІНИ

Пряме співробітництво з виробниками – жодних додаткових націнок.

ПІДТРИМКА

Безкоштовні консультації в онлайн та телефонному режимі від провідних фахівців. Наші філії знаходяться у Києві, Полтаві та Одесі.

Лідер у рейтингу

Лідер у рейтингу

«Агро-Альянс» — Лідер з продажу сільгосптехніки в Україні!

Kentavr 160
МОТОТРАКТОР Булат Т-25

Інфоцентр