• НІЯКОЇ ПЕРЕДОПЛАТИ!Оплата товару при отриманні
  • ЗНИЖКИ!Система знижок для кожного клієнта
  • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!

Коли НЕ потрібний потужний трактор

Потужний продуктивний трактор – основна техніка у сільському господарстві. Вона застосовується для обробки землі, посадки та збирання врожаю, добрива ґрунту та інших аграрних завдань. Не завжди вам потрібна настільки продуктивна техніка.

 

Коли НЕ потрібний потужний трактор

Розглянемо докладно, коли варто купувати потужний трактор.

Маленька ділянка

Під маленькою площею можна розуміти різне позначення. Наприклад візьмемо один гектар. Щоб обробити таку ділянку, ви можете обмежитись мотоблоком або маленьким трактором з потужністю 15 к.с.

Проста робота

Сучасні мінітрактори розраховані на більшість базових завдань у сільському господарстві та комунальній сфері. Якщо не плануєте цілий день орати величезне поле великим плугом, важка машина з великою потужністю вам не потрібна.

Тісні простори

Не забувайте: чим потужніший трактор — тим він більший. У деяких випадках це може лише нашкодити (наприклад, у тепличному господарстві чи тваринництві). Для зручних маневрів між деревами в саду краще придбати компактну машину зі слабкішим мотором.

Малопотужні трактори знайшли своє застосування у невеликих фермерських господарствах. На малих ділянках вони повністю розкривають свій потенціал. Вибирайте техніку правильно і не переплачуйте за те, чим не користуватиметеся.

 

ОТРИМАТИ ПОВНИЙ ПРАЙС
з фотографіями та цінами!
ЧОМУ ВИГІДНО КУПИТИ МОТОТРАКТОР У НАС?

ЯКІСТЬ

Ми продаємо лише сертифіковану техніку від провідних виробників.

ГАРАНТІЯ

Надаємо послуги з сервісного супроводу та гарантійного обслуговування.

ЦІНИ

Пряме співробітництво з виробниками – жодних додаткових націнок.

ПІДТРИМКА

Безкоштовні консультації в онлайн та телефонному режимі від провідних фахівців. Наші філії знаходяться у Києві, Полтаві та Одесі.

Лідер у рейтингу

Лідер у рейтингу

«Агро-Альянс» — Лідер з продажу сільгосптехніки в Україні!

Kentavr 160
МОТОТРАКТОР Булат Т-25

Інфоцентр