• НІЯКОЇ ПЕРЕДОПЛАТИ!Оплата товару при отриманні
  • ЗНИЖКИ!Система знижок для кожного клієнта
  • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!

Косарки, чим краще косити траву.

Роторна косарка до мототрактора - універсальний пристрій для заготівлі сіна, за допомогою якого можна швидко викосити траву на великій ділянці. Вона має дуже просту конструкцію, тому фермеру не доведеться довго вчитися користуватися навісом.
Косарки, чим краще косити траву.

Роторна косарка до мототрактора - універсальний пристрій для заготівлі сіна, за допомогою якого можна швидко викосити траву на великій ділянці. Вона має дуже просту конструкцію, тому фермеру не доведеться довго вчитися користуватися навісом. Прикріпити косарку можна як на мотоблок з водяним або повітряним охолодженням, так і мототрактор. Роторна косарка чудово поєднується з міні-трактором з мотором потужністю від 12 до 25 к.с. Висота трави, придатної для скошування, становить від 5 до 14 см, а ширина захвату – від 50 до 80 сантиметрів.

Механізм складається з каркаса із двома роторами, до яких прикріплені ножі. Ножі скошують траву, утворюючи акуратні смуги. Ці гострі елементи можуть бути встановлені під будь-яким кутом, тому навіс придатний для скошування навіть на важкодоступних ділянках. У дію пристрій наводить вал (або ходові колеса). Обладнання має невеликий розмір та вагу, тому воно дуже легко маневрує між кущами та деревами. На косарку можна встановити спеціальні «лижі», що дозволяють працювати на нерівних майданчиках, і барабани, що полегшують проходження трави крізь механізм.

Використовуючи цей навіс, ви зможете швидко розчистити бур'яни на городі або упорядкувати сад і ділянку поряд з дачею. Роторні косарки до мототрактора використовують для зрізання бур'янів на дорожніх смугах. При виборі пристрою слід врахувати складність роботи та площу оброблюваної ділянки. Роторні косарки вибирають, виходячи з таких критеріїв: потужність агрегату та його функціонал; наявність опції укладання рослинності; висота рослинності, яку може прибрати пристрій; ширина захвату.

Види косарок

Існує три види роторних косарок. При виборі техніки обов'язково подумайте про те, який саме навіс найкраще задовольнить ваші запити.

  • Причіпне. Пристрій має три ріжучі грані, які прикріплюють до основи на спеціальну підвіску. Гострі елементи розміщують ззаду, збоку та спереду. Це обладнання найкраще підходить для використання на великих ділянках.
  • Навісне. Роторна косарка застосовується як на невеликих присадибних майданчиках, так і великих городах і полях. Вона придатна для обробітку ґрунту на нерівних поверхнях. На деяких моделях передбачено додатковий перехідник до мототрактора, який підвищує надійність кріплення.
  • Напівнавісне. Сінокосарка, яку кріплять за допомогою спеціального кронштейна. Вона має просту конструкцію та низьку ціну, але придатна для роботи на великих майданчиках.

Купуйте роторну косарку до міні-трактора в компанії «АльянсАгроТехніка», і вам не доведеться шкодувати про свій вибір. Ми знаємо специфіку експлуатації косарок та розуміємо потреби своїх клієнтів:

  • пропонуємо тільки косарки від перевірених виробників, тому вам не доведеться перейматися якістю товару;
  • якщо навісне обладнання зламається, садівникові не доведеться довго шукати потрібні деталі – все є на складі; співпрацюємо з брендами безпосередньо, тому наш прайс без націнок;
  • ми відкрили свої філії у всіх великих містах України, тому товар доставлять до вас протягом доби;
  • досвідчений фахівець дасть вам консультацію з експлуатації та навчить користуватися косаркою.

Ми розуміємо, що клієнти потребують порад з експлуатації косарки на ділянках з тим чи іншим рельєфом. Звертайтеся, і ми подбаємо про те, щоб ваша техніка відповідала реальним потребам!

ОТРИМАТИ ПОВНИЙ ПРАЙС
з фотографіями та цінами!
ЧОМУ ВИГІДНО КУПИТИ МОТОТРАКТОР У НАС?

ЯКІСТЬ

Ми продаємо лише сертифіковану техніку від провідних виробників.

ГАРАНТІЯ

Надаємо послуги з сервісного супроводу та гарантійного обслуговування.

ЦІНИ

Пряме співробітництво з виробниками – жодних додаткових націнок.

ПІДТРИМКА

Безкоштовні консультації в онлайн та телефонному режимі від провідних фахівців. Наші філії знаходяться у Києві, Полтаві та Одесі.

Лідер у рейтингу

Лідер у рейтингу

«Агро-Альянс» — Лідер з продажу сільгосптехніки в Україні!

Kentavr 160
МОТОТРАКТОР Булат Т-25

Інфоцентр