• НІЯКОЇ ПЕРЕДОПЛАТИ!Оплата товару при отриманні
 • ЗНИЖКИ!Система знижок для кожного клієнта
 • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!

Найкращий мінітрактор початку 2019 року на думку користувачів

На початку 2019 року сільськогосподарський ринок України поповнився великою кількістю техніки. Виробники випустили нові машини і модифікували старі. Українські фермери вже оцінили більшість новинок. Про найяскравіші, ми сьогодні поговоримо.

Найкращий мінітрактор початку 2019 року на думку користувачів

Shifeng SF350

Компактний, потужний та стильний трактор. Мотор із потужністю 35 кінських сил здатний виконувати завдання різної складності: від оранки городу до перевезення важких вантажів. Грамотно продумана система охолодження знижує навантаження на двигун і продовжує йому життя.

Яскрава новинка в новому дизайні оснащена зручним місцем для оператора. Панель приладів трактора містить всі необхідні датчики.

DW 244 AHTDX

Новий DW – об'єднав усе найкраще з минулих поколінь. Новинка отримала великі колеса та дводискове зчеплення. Стильні фари та оновлений капот додають машині динамічності.

Повнопривідний DW 244 AHTDX вийшов прохідною та стійкою машиною. Крім нових коліс, виробник не забув про налаштування, за які полюбили попередні серії тракторів DW. Машина оснащена гідропідсилювачем керма та блокуванням диференціала. Габарити новинки нагадують потужнішу 404 серію.

Jinma JMT 3244 HMN

Виробник JMT 3244 HMN повністю переробив зовнішність своєї техніки. Такого дизайну немає навіть європейські трактори. Потужна оптика, новий капот і велика кількість пластикових деталей - ось новий трактора від Джинма.

Jinma JMT 3244 HMN оснащується одним із двох двигунів YD385 або КМ385. Кожен із них зарекомендував себе, як надійний та витривалий агрегат. Трактор пересувається на великих колесах із ялинковим протектором. Гідравліка новинки обладнана двома гідравлічними насосами.

Скаут T-18 (Generation II)

Компанія Gadren Scout порадувала аграріїв випуском другого покоління тракторів. Нова серія помітно перетворилася завдяки новому забарвленню та корисним функціям. Потужність двигуна - 18 л.с. Виробник не став змінювати мотор, тому що він повністю задовольняє запити покупців Скаутів.

Оновлення Скауту:

 • Новий колір;
   
 • Укріплена рама;
   
 • Роздільні фари;
   
 • Збільшене місце посадки;
   
 • Новий вертикальний глушник;

Магніти для збирання металевої стружки. Новий Скаут Т-18 залишився у тому ж ціновому сегменті.

Кожен із розглянутих вище тракторів вартий уваги, але найбільше порадував Jinma JMT 3244 HMN. Виробник цієї машини – один із найпопулярніших в Україні. Цього разу він не зрадив своїх звичок, випустивши мінітрактор, який одразу привернув увагу.

 

ОТРИМАТИ ПОВНИЙ ПРАЙС
з фотографіями та цінами!
ЧОМУ ВИГІДНО КУПИТИ МОТОТРАКТОР У НАС?

ЯКІСТЬ

Ми продаємо лише сертифіковану техніку від провідних виробників.

ГАРАНТІЯ

Надаємо послуги з сервісного супроводу та гарантійного обслуговування.

ЦІНИ

Пряме співробітництво з виробниками – жодних додаткових націнок.

ПІДТРИМКА

Безкоштовні консультації в онлайн та телефонному режимі від провідних фахівців. Наші філії знаходяться у Києві, Полтаві та Одесі.

Лідер у рейтингу

Лідер у рейтингу

«Агро-Альянс» — Лідер з продажу сільгосптехніки в Україні!

Kentavr 160
МОТОТРАКТОР Булат Т-25

Інфоцентр