• НІЯКОЇ ПЕРЕДОПЛАТИ!Оплата товару при отриманні
 • ЗНИЖКИ!Система знижок для кожного клієнта
 • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!

Мінітрактор для літніх робіт

Літо - гаряча пора для мінітрактора. Найтепліша пора року компактна техніка повністю розкриє потенціал і продемонструє свої можливості. Машина буде незамінною для: передпосівної обробки поля, збирання врожаю, поливу та багатьох інших завдань.

Мінітрактор для літніх робіт

Розглянемо застосування мінітрактора влітку більш докладно.

Список завдань для мінітрактора

Щоб зробити трактор функціональнішим, потрібно докупити навісне обладнання. Для базових завдань потрібно кілька інструментів. Виділимо основні.

 • Плуг. Універсальне класичне навішування, яке допоможе в два сета зорати город. Для маленьких тракторів краще купувати невеликі дво- або трикорпусні плуги.
   
 • Культиватор На відміну від плуга інструмент виконує розпушування ґрунту без перевертання пластів. Менша вага робить його досить мобільним наваженням.
   
 • Копачі. Немає нічого кращого для швидкого збирання врожаю, ніж спеціальні копачі. Устаткування для викопування картоплі можна також використовувати для цибулі чи часнику.

 

Роботи в саду влітку

Не варто забувати і про садові роботи, в яких мінітрактори відмінно проявляють себе. Для догляду за газоном вам знадобиться косарка. Обладнання представлене на ринку у двох видах: роторний та ланцюговий.

Роторні косарки найбільше підходять для рівних поверхонь. Якщо застосовувати їх на вибоїстій і кам'янистій землі, то можна просто зіпсувати інструмент. Ланцюговий варіант хороший для роботи біля кущів та дерев.

Отже, виділимо кілька ключових переваг мінітрактора влітку:

 • Оперативна робота;
   
 • Економія пального;
   
 • Робота з безліччю наважок.

Компактна чотириколісна техніка однаково ефективна як у полі, так і в саду. Крім того, її можна використовувати для будівельних робіт та прибирання сміття. Для цього обладнайте машину навантажувачем, екскаватором або приєднайте причіп.

 

ОТРИМАТИ ПОВНИЙ ПРАЙС
з фотографіями та цінами!
ЧОМУ ВИГІДНО КУПИТИ МОТОТРАКТОР У НАС?

ЯКІСТЬ

Ми продаємо лише сертифіковану техніку від провідних виробників.

ГАРАНТІЯ

Надаємо послуги з сервісного супроводу та гарантійного обслуговування.

ЦІНИ

Пряме співробітництво з виробниками – жодних додаткових націнок.

ПІДТРИМКА

Безкоштовні консультації в онлайн та телефонному режимі від провідних фахівців. Наші філії знаходяться у Києві, Полтаві та Одесі.

Лідер у рейтингу

Лідер у рейтингу

«Агро-Альянс» — Лідер з продажу сільгосптехніки в Україні!

Kentavr 160
МОТОТРАКТОР Булат Т-25

Інфоцентр