• НІЯКОЇ ПЕРЕДОПЛАТИ!Оплата товару при отриманні
  • ЗНИЖКИ!Система знижок для кожного клієнта
  • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!

Мінітрактор & мототрактор: відмінності

Мінітрактори та мототрактори – №1 в українському малому сільському господарстві. Новачки часто плутають ці два агрегати, вважаючи, що це синоніми. Проте це не так. У цій статті розберемося, чому ця думка помилкова і в чому полягає важлива різниця. 

Мінітрактор & мототрактор: відмінності

Головна відмінність

Якщо зайти здалеку і не звертати уваги на технічні характеристики, то мінітрактор — це все-таки повноцінний аграрний трактор, лише менших розмірів.

Мототрактор завдячує своїй появі мотоблокам. Він швидше займає проміжну ланку між мотоблоком та мінітрактором. Останні мають потужні в порівнянні з мототракторами двигуни та й зовні вони відрізняються.

У статті, ми не будемо прямо порівнювати ці два види компактної спецтехніки, оскільки це не має сенсу — вони мають різні завдання. Наприклад, мінітрактор рекомендують використовувати на ділянках площею від 10 до 20 га, а мото на тих, що менше 10.

Мототрактор, у свою чергу, буде актуальним для менших полів. Не забуватимемо про те, що вони будуть однаково ефективні на різних земельних ділянках, тільки працюватимуть із різною потужністю.

Технічні відмінності

Технічно, обидві машини також відрізняються за декількома основними параметрами:

Потужність - потужність мінітрактора варіюється від 10-12 кінських сил до 40, а "конячки" мототрактора досягають максимальної позначки в 20;

Розташування ріжучого блоку мототрактори мають цей елемент спереду, а їх більш потужні побратими під серединою.

Розташування двигуна - мотор у двох різних машинах також розташовується по-різному.

Ще однією ключовою відмінністю є вартість. Якщо порівнювати 2 середньостатистичні агрегати, то ціна мототрактора буде набагато нижчою.

 

Таким чином, якщо необхідно обробляти великі ділянки, краще взяти мінітрактор, а для невеликої площі відповідно оптимальним варіантом буде мототрактор.

 

 

ОТРИМАТИ ПОВНИЙ ПРАЙС
з фотографіями та цінами!
ЧОМУ ВИГІДНО КУПИТИ МОТОТРАКТОР У НАС?

ЯКІСТЬ

Ми продаємо лише сертифіковану техніку від провідних виробників.

ГАРАНТІЯ

Надаємо послуги з сервісного супроводу та гарантійного обслуговування.

ЦІНИ

Пряме співробітництво з виробниками – жодних додаткових націнок.

ПІДТРИМКА

Безкоштовні консультації в онлайн та телефонному режимі від провідних фахівців. Наші філії знаходяться у Києві, Полтаві та Одесі.

Лідер у рейтингу

Лідер у рейтингу

«Агро-Альянс» — Лідер з продажу сільгосптехніки в Україні!

Kentavr 160
МОТОТРАКТОР Булат Т-25

Інфоцентр