• НІЯКОЇ ПЕРЕДОПЛАТИ!Оплата товару при отриманні
  • ЗНИЖКИ!Система знижок для кожного клієнта
  • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!

Мінітрактор узимку: що важливо знати?

Мінітрактор – універсальна техніка, яка однаково використовується як влітку, так і взимку. Настання холодів зовсім не означає, що трактор доведеться ховати у гараж. Якщо правильно підготувати його до зимівлі та забезпечити надійне зберігання, то він принесе чимало користі, наприклад, у розчищенні ділянки від кучугур та розбитті льоду.

Мінітрактор узимку: що важливо знати?

Зимове використання машини має свої особливості. В основному вони полягають у тому, що трактор не можна використовувати з тим самим рівнем навантаження, що влітку чи навесні, а також у догляді та зберіганні. Крім того, важливо не тільки коректно використовувати техніку взимку, а й підготувати її до цієї пори року.

Підготовка мінітрактора до зими

Перше, про що варто потурбуватися власнику перед настанням холодів – це зміна олії. Тільки не забувайте прогрівати його перед заливкою. Холодне масло може зашкодити деяким деталям машини.

Наступні кроки:

  1. Взимку слід частіше проводити загальний огляд техніки. Після кожної роботи відстій необхідно зливати;
     
  2. Воду в системі охолодження краще замінити на антифриз, а сам трактор потрібно заправляти паливом з низьким порогом замерзання;
     
  3. Для економії дизельного палива потрібно максимально ізолювати мотор від зовнішнього впливу холоду.

 

Для того, щоб ізолювати двигун, зазвичай утеплюють капот зсередини за допомогою мішковини або шматка пінопласту. Зовні моторний відсік також утеплюється тканинним чохлом для додаткової ізоляції. Радіаторні частини краще утеплити повстю.

Зберігання мінітрактора в зимовий період

Якщо зима у вашому регіоні не надто сувора, трактор можна зберігати на вулиці. Тільки, подбайте про надійний тент або брезентовий чохл для машини. Якщо перепади температур дуже великі, розумним буде зберігати техніку в гаражі.

Так як шини мінітрактора піддаються сильному навантаженню взимку. Важливо обробити спеціальним захисним складом. Жодного додаткового навантаження на колеса не повинно бути.

Після закінчення зими не забудьте провести ретельний огляд техніки, щоб продовжити її безпечне використання.

 

ОТРИМАТИ ПОВНИЙ ПРАЙС
з фотографіями та цінами!
ЧОМУ ВИГІДНО КУПИТИ МОТОТРАКТОР У НАС?

ЯКІСТЬ

Ми продаємо лише сертифіковану техніку від провідних виробників.

ГАРАНТІЯ

Надаємо послуги з сервісного супроводу та гарантійного обслуговування.

ЦІНИ

Пряме співробітництво з виробниками – жодних додаткових націнок.

ПІДТРИМКА

Безкоштовні консультації в онлайн та телефонному режимі від провідних фахівців. Наші філії знаходяться у Києві, Полтаві та Одесі.

Лідер у рейтингу

Лідер у рейтингу

«Агро-Альянс» — Лідер з продажу сільгосптехніки в Україні!

Kentavr 160
МОТОТРАКТОР Булат Т-25

Інфоцентр