• НІЯКОЇ ПЕРЕДОПЛАТИ!Оплата товару при отриманні
  • ЗНИЖКИ!Система знижок для кожного клієнта
  • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!

Мінітрактор DW: короткий огляд лінійки

Компанія DW - китайський виробник бюджетних тракторів, який активно завойовує світовий ринок останні кілька років. Українські фермери гідно оцінили продукцію молодої фірми, яка відрізняється функціональністю, комфортною роботою і найголовніше недорогою ціною.

Мінітрактор DW: короткий огляд лінійки

Лінійка тракторів DW

Всього у виробника три серії мінітракторів, кожна з яких має свої особливості:

  1. DW 240;

  2. DW 244;

  3. DW 404.

Розглянемо їх починаючи з найпростішої моделі:

DW 240 - оснащений трициліндровим двигуном з вертикальним розташуванням та потужністю 24 к.с. Мотор запускається за допомогою електростартера та працює в парі з функціональною коробкою передач (6 передніх швидкостей та 2 задніх).

Компактний трактор із відкритою кабіною відрізняється невеликою масою, що робить його актуальним для садових робіт. Комфортне сидіння та ергономічне розташування важелів керування дозволяють водієві працювати з зручністю багато годин.

DW 244 - більш вдосконалена версія попередньої моделі, яка обладнана таким же двигуном, але має повний привід. Колісна формула 4x4 значно розширює функціонал машини, роблячи її більш прохідною.

Також у тракторах DW 244 є гідропідсилювач керма, який полегшує керування машиною. Деякі модифікації цієї серії мають відмінності у вигляді збільшених коліс або дводискового зчеплення.

DW 404 – найпотужніший представник усіх моделей DW. Машини серії побудовані на базі двигуна з потужністю 40 кінських сил. Реверсивна коробка передач та гідропідсилювач керма роблять машину багатозадачною.

Крім того, трактори DW 404 обладнані кабіною, що у кілька разів підвищує зручність використання. Кабіна, що опалюється, дозволяє працювати на тракторі цілий рік.

ОТРИМАТИ ПОВНИЙ ПРАЙС
з фотографіями та цінами!
ЧОМУ ВИГІДНО КУПИТИ МОТОТРАКТОР У НАС?

ЯКІСТЬ

Ми продаємо лише сертифіковану техніку від провідних виробників.

ГАРАНТІЯ

Надаємо послуги з сервісного супроводу та гарантійного обслуговування.

ЦІНИ

Пряме співробітництво з виробниками – жодних додаткових націнок.

ПІДТРИМКА

Безкоштовні консультації в онлайн та телефонному режимі від провідних фахівців. Наші філії знаходяться у Києві, Полтаві та Одесі.

Лідер у рейтингу

Лідер у рейтингу

«Агро-Альянс» — Лідер з продажу сільгосптехніки в Україні!

Kentavr 160
МОТОТРАКТОР Булат Т-25

Інфоцентр