• НІЯКОЇ ПЕРЕДОПЛАТИ!Оплата товару при отриманні
  • ЗНИЖКИ!Система знижок для кожного клієнта
  • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!

Мінітрактор Foton Lovol: короткий огляд популярних моделей

Компактна тракторна техніка Foton Lovol давно заслужила на любов українських фермерів. Мінітрактори від відомого китайського бренду поєднують якісну збірку, потужну начинку та сучасний дизайн.

 

Мінітрактор Foton Lovol: короткий огляд популярних моделей

Універсальні просапні моделі створені для приватного господарства. Вони також знайшли своє застосування у комунальній сфері та будівництві.

Функціонал тракторів можна розширити з допомогою застосування навісного устаткування. Техніка Foton Lovol агрегатується з плугами, боронами, косарками, саджанцями, причепами та іншими інструментами.

Популярні моделі

Розглянемо кілька поширених в Україні мінітракторів Foton Lovol.

Foton Lovol 244 Lux

Мінітрактор Foton Lovol 244 Lux - один з найдешевших у лінійці виробника. Модель створена для поля 10-12 га. Вона оснащена 24-сильним двигуном з водяною системою охолодження, що забезпечує стабільний температурний режим під час тривалої польової роботи.

Повнопривідна трансмісія доповнена гідропідсилювачем керма та блокуванням диференціала.

Трактор обладнаний повноцінною оптикою та великими шинами на шевронній гумі, що відрізняється чудовим зчепленням з поверхнею.

Lovol 244 Lux 2019

Новинка, що отримала новий сучасний вигляд. Виробник не змінив своїх традицій і випустив топове рішення 2019 року в синьому кольорі.

Виділимо ключові зміни дизайну.

  • Капот. Дизайнери трохи опустили капот, зробивши силует більш драйвовим.
  • Ґрати. Нові радіаторні грати стали ширшими.
  • Оптика. Оновлені фари чудово поєднуються з пластиковим передом трактора.

 

Крім того частина «передка» і бічні стінки капота прикрашені широкою білою смугою, яка контрастує з основним синім кольором трактора.

Новинка коштує трохи дорожче за модель минулих років, але агресивний стильний вигляд повністю виправдовує ціну.

Lovol 354 Plus

Потужний мінітрактор Lovol 354 Plus працює на базі чотирициліндрового дизеля з потужністю 35 кінських сил. Машина комплектується важкими передніми вантажами та великими колесами з розбірними дисками.

Модель підійде як для невеликого господарства, так великого агропідприємства. Потужність та тяговий потенціал дозволяють підключати потужну наважку. Незважаючи на чималі як для мінітрактора габарити, водій може спритно маневрувати на ділянці та працювати поблизу будов.

Покупка мінітрактора Foton Lovol

Вибирайте трактор, виходячи з потреб та передбачуваного обсягу роботи. Немає сенсу переплачувати за преміальну модель, якщо вона не використовуватиметься на повну.

При покупці не забудьте придбати базовий набір навісного обладнання, який значно скоротить тимчасові та фізичні витрати під час роботи на ділянці.

ОТРИМАТИ ПОВНИЙ ПРАЙС
з фотографіями та цінами!
ЧОМУ ВИГІДНО КУПИТИ МОТОТРАКТОР У НАС?

ЯКІСТЬ

Ми продаємо лише сертифіковану техніку від провідних виробників.

ГАРАНТІЯ

Надаємо послуги з сервісного супроводу та гарантійного обслуговування.

ЦІНИ

Пряме співробітництво з виробниками – жодних додаткових націнок.

ПІДТРИМКА

Безкоштовні консультації в онлайн та телефонному режимі від провідних фахівців. Наші філії знаходяться у Києві, Полтаві та Одесі.

Лідер у рейтингу

Лідер у рейтингу

«Агро-Альянс» — Лідер з продажу сільгосптехніки в Україні!

Kentavr 160
МОТОТРАКТОР Булат Т-25

Інфоцентр