• НІЯКОЇ ПЕРЕДОПЛАТИ!Оплата товару при отриманні
  • ЗНИЖКИ!Система знижок для кожного клієнта
  • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!

Мінітрактори преміум-якості Solis тепер офіційно поставлятимуться в Україну

Для тих, хто не знайомий з цією технікою, варто знати про неї два факти: машини мають японські двигуни Mitsubishi Motors і виробляються в Індії. Все це дозволило досягти унікального співвідношення ціни та якості.

Мінітрактори преміум-якості Solis тепер офіційно поставлятимуться в Україну

Особливості Solis

Цій техніці вже пророкують успіх серед власників приватних невеликих ділянок в Україні. Адже вони ідеально впишуться у ведення такого бізнесу. Діапазон потужностей: від 20 до 120 «коней», якісне складання, використання проривних технологій та порівняно недорога ціна. Ось чому трактори Solis полюбили на міжнародному ринку.

Індекси в назвах моделей говорять про потужність двигуна. Наймолодша та найдешевша модель називається Solis 20. Вона має трициліндровий двигун Mitsubishi MVL-3E з об'ємом 1 літр. Цей повнопривідний трактор має 3-швидкісний вал відбору потужності та може піднімати до півтонни за допомогою гідравліки.

Більш дорогі моделі мають двигуни з турбонаддувом та можуть опціонально переміщати вантажі до 2500 кг. Для тракторів Solis розроблено величезний спектр навісного обладнання.

Популярність Solis

Компанія, яка виготовляє ці трактори, може похвалитися дуже широкою мережею бізнес-партнерів. Виробник має свої представництва у понад сотні країн по всьому світу та у 33 країнах Європи. Нещодавно компанія запустила лінійку потужних і важких тракторів Facelift. Вони, як і всі інші моделі цих тракторів, також продаватимуться на українському ринку.


ОТРИМАТИ ПОВНИЙ ПРАЙС
з фотографіями та цінами!
ЧОМУ ВИГІДНО КУПИТИ МОТОТРАКТОР У НАС?

ЯКІСТЬ

Ми продаємо лише сертифіковану техніку від провідних виробників.

ГАРАНТІЯ

Надаємо послуги з сервісного супроводу та гарантійного обслуговування.

ЦІНИ

Пряме співробітництво з виробниками – жодних додаткових націнок.

ПІДТРИМКА

Безкоштовні консультації в онлайн та телефонному режимі від провідних фахівців. Наші філії знаходяться у Києві, Полтаві та Одесі.

Лідер у рейтингу

Лідер у рейтингу

«Агро-Альянс» — Лідер з продажу сільгосптехніки в Україні!

Kentavr 160
МОТОТРАКТОР Булат Т-25

Інфоцентр