• НІЯКОЇ ПЕРЕДОПЛАТИ!Оплата товару при отриманні
  • ЗНИЖКИ!Система знижок для кожного клієнта
  • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!

Мотокоси, електрокоси та кущорізи

Якщо у Вас є необхідність скошувати траву без прихильності до джерела електроживлення, Вам необхідно вибирати мотокосу. Бувають такі косарки 2-х тактні і 4-х тактні, мають різну потужність. Як ріжучий механізм вони оснащуються як ліскою так і сталевим диском (фрезою). Сталеві диски відрізняються між собою кількістю зубів. Якщо Ви займаєтеся заготівлею сіна, Вам необхідно, щоб скошена трава була акуратно складена рядами. Для цього завдання використовують восьмизубчасту сталеву фрезу. Бензокосарки дозволять Вам впоратися з травою будь-якого виду та мокрою травою, сухостоєм, кущами, молодими деревами.

Кущорізи – це мотокоси, на які встановлюються двигуни підвищеної потужності та спеціальні ножі. Вони здатні косити кущі та дерева діаметром до 15 см. При виборі мотокоси необхідно звернути увагу на конструкцію рукоятки. Вони бувають прямі, вигнуті, роз'ємні та цілісні. У мотокосах, які не призначені для великих навантажень та виконання великих обсягів робіт, використовується вигнута штанга. Ріжучим інструментом у таких косах є волосінь.

Мотокоси, електрокоси та кущорізи

Електрокоси, мотокоси та кущорізи.

 

Тримери стали дуже популярними серед людей, які є власниками дачі або заміської ділянки. Особливо популярними вони стали серед людей похилого віку, тому що мають маленьку вагу, дуже прості в експлуатації та обслуговуванні, а здатні виконувати безліч завдань на ділянці.

Тример та електротриммер працюють від електрики. Ріжуть траву за допомогою волосіні.

Якщо порівнювати бензатриммер (мотокоса) та електротриммер, то другі мають наступні ПЕРЕВАГИ:

- Невелика вага, що дозволяє косити траву тривалий час без навантаження на спину.
- компактність у розмірах. Тримером може керувати навіть підліток, оскільки це легко та безпечно.
- ідеальні для косовиці м'якої трави
- легко допоможуть впоратися із травою там, де велика газонокосарка не пройде
МІНУСИ:
- відносно невелика потужність
- оскільки як ріжучий механізм використовується волосінь, триммер нездатний косити мокру траву, суху траву та чагарники. Сама конструкція цього приладу не передбачена для виконання таких завдань.
Якщо у Вас є необхідність скошувати траву без прихильності до джерела електроживлення, Вам необхідно вибирати мотокосу. Бувають такі косарки 2-х тактні і 4-х тактні, мають різну потужність. Як ріжучий механізм вони оснащуються як ліскою так і сталевим диском (фрезою). Сталеві диски різняться між собою кількістю зубів. Якщо Ви займаєтеся заготівлею сіна,Вам необхідно, щоб скошена трава була акуратно складена рядами. Для цього завдання використовують восьмизубчасту сталеву фрезу. Бензокосарки дозволять Вам впоратися з травою будь-якого виду та мокрою травою, сухостоєм, кущами, молодими деревами.
Кущорізи – це мотокоси, на які встановлюються двигуни підвищеної потужності та спеціальні ножі. Вони здатні косити кущі та дерева діаметром до 15 см.
При виборі мотокоси необхідно звернути увагу на конструкцію ручки. Вони бувають прямі, вигнуті, роз'ємні та цілісні.
У мотокосах, які не призначені для великих навантажень та виконання великих обсягів робіт, використовується вигнута штанга. Ріжучим інструментом у таких косах є волосінь.
 
На потужних мотокосах, де використовується фреза, встановлюються прямі ручки.
Існує особливий клас косарок із роз'ємною штангою. Змінивши нижню частину на потрібну насадку, Ваша мотокосарка перетвориться на культиватор, кущоріз… Вони також прості у використанні та не вимагають багато місця під час транспортування.
 
При роботі на великій території краще використовувати ручку з плечовим ременем. У деяких комплектаціях є два плечові та один поясний ремінь, нагрудний карабін та стегновий щиток. Ці пристрої допомагають рівномірно розподілити вагу косарки, що зробить роботу простою і зручною.
Можливість регулювання положення штанги вздовж так і впоперек, дозволяє змінювати кут нахилу. Це забезпечить додатковий комфорт при косовиці газону.
 
ОТРИМАТИ ПОВНИЙ ПРАЙС
з фотографіями та цінами!
ЧОМУ ВИГІДНО КУПИТИ МОТОТРАКТОР У НАС?

ЯКІСТЬ

Ми продаємо лише сертифіковану техніку від провідних виробників.

ГАРАНТІЯ

Надаємо послуги з сервісного супроводу та гарантійного обслуговування.

ЦІНИ

Пряме співробітництво з виробниками – жодних додаткових націнок.

ПІДТРИМКА

Безкоштовні консультації в онлайн та телефонному режимі від провідних фахівців. Наші філії знаходяться у Києві, Полтаві та Одесі.

Лідер у рейтингу

Лідер у рейтингу

«Агро-Альянс» — Лідер з продажу сільгосптехніки в Україні!

Kentavr 160
МОТОТРАКТОР Булат Т-25

Інфоцентр