• НІЯКОЇ ПЕРЕДОПЛАТИ!Оплата товару при отриманні
  • ЗНИЖКИ!Система знижок для кожного клієнта
  • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!

Мототракторна косарка для збирання зернових культур

Для швидкого та ефективного збирання зернових за допомогою тракторної техніки потрібна косарка. Багато фермерів вважають, що без цього інструмента робота в принципі неможлива. Обладнання для сіножаті значно полегшить фізичні витрати та заощадить купу часу.

Мототракторна косарка для збирання зернових культур

В статье мы ответим на вопрос — как правильно подобрать косилку для мототрактора?

Який вид косарки вибрати

Існує 2 основних типи навісного обладнання для косовиці: роторна косарка та сегментна.

Перша конструкція оснащена дисками, що крутяться, з ножами, які зрізають траву. Другий тип працює за принципом ножиць. Інструмент складається з двох активних частин, які косять траву, здійснюючи зворотно-поступальні рухи.

Обидві наважки підходять для збирання зернових, але відрізняються:

  • конструкцією;
     
  • принцип роботи;
     
  • ефективністю.

 

Якщо роторний варіант краще не застосовувати на місцевості зі складним рельєфом, сегментний буде відмінним вибором. Наважка дуже низько зрізає стебла і підходить для обробки біля дерев та кущів.

Основний недолік сегментного типу – високі вимоги до частоти ділянки. Камінь, що потрапив під наважку, може вивести її з ладу. Крім того, вона невигідна для приватних сільськогосподарських підприємств через свою низьку продуктивність.

Роторну косарку найчастіше можна побачити на полях, ніж сегментну. Але незважаючи на ефективність, із нею теж бувають проблеми. Наприклад, на повільному ходу трава може намотатися на роторні гайки. Тому краще дотримуватися високої швидкості при збиранні.

Крім збирання культур та заготівлі сіна, косарка дозволяє вести успішну боротьбу з бур'янами.

Підбір інструменту

Перед покупкою косарки, переконайтеся, що вона підходить до вашої техніки. Не варто навішувати важкі інструменти на малопотужні трактори. Устаткування підключається за допомогою стандартної триточкової системи.

Більшість моделей оснащені схожою комплектацією. В основному вони відрізняються лише шириною захвату та швидкістю роботи. Намагайтеся купувати начіпне обладнання у перевірених виробників.

Перед початком роботи підгоніть всі налаштування для трактора та поля. Після закінчення робочої зміни уважно огляньте інструмент на наявність пошкоджень та забруднень.

 

ОТРИМАТИ ПОВНИЙ ПРАЙС
з фотографіями та цінами!
ЧОМУ ВИГІДНО КУПИТИ МОТОТРАКТОР У НАС?

ЯКІСТЬ

Ми продаємо лише сертифіковану техніку від провідних виробників.

ГАРАНТІЯ

Надаємо послуги з сервісного супроводу та гарантійного обслуговування.

ЦІНИ

Пряме співробітництво з виробниками – жодних додаткових націнок.

ПІДТРИМКА

Безкоштовні консультації в онлайн та телефонному режимі від провідних фахівців. Наші філії знаходяться у Києві, Полтаві та Одесі.

Лідер у рейтингу

Лідер у рейтингу

«Агро-Альянс» — Лідер з продажу сільгосптехніки в Україні!

Kentavr 160
МОТОТРАКТОР Булат Т-25

Інфоцентр